Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent és mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent és mit kéne csinálnom vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tetszek(vagy legalábbis tetszettem, most már nem tudom). Nagyon sokat beszéltünk. Az elején csak tetszett, de aztán beleszerettem. A rossz hír az, hogy átvert. Kiderült hogy miközben velem szórakozott barátnője volt (és szerintem még mindig van neki). Kicsit nehezen, de már feldolgoztam a dolgot és kezdek tovább lépni.

A héten elmentem az egyik barátnőmmel mozizni, és kétszer is találkoztunk a sráccal. Próbáltam levegőnek nézni, de tök hangosan ránk köszönt mind a kétszer, és így kicsit nehezen ment az, hogy levegőnek nézzem. Ráadásul úgy nézett rám, mint ahogy elérte, hogy beleszeressek.

Azóta nem beszéltem vele, hogy kiderült a dolog, és akkor találkoztunk először az eset óta.

(Ő nem tudja, hogy beleszerettem.)



2016. júl. 3. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mi is a kérdés?

Szeretnél szerető lenni, esetleg tárgy?

Adjunk helyeslő választ, hogy semmi gáz, keresd fel és kavarjatok?

2016. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok k****, hogy olyannal legyek akinek van csaja. De igazad van. En magam sem ertem. Ezert kerdeztem meg, hogy hatha valaki elmagyarazza, hogy letezik hogy ennyire hulyenek nez vagy csak tulsagosan a farkara hallgat...
2016. júl. 3. 20:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyepkent meg ranezni is alig tudok azok utan amit csinalt. Eszem agaban sincs, hogy valaha megegyszer tobbet akarjak tole. Csupan kicsit zavar amit csinal
2016. júl. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!