Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van még valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még valami esélyem?

Figyelt kérdés
Már feltettem ezt a kérdést egy hete kb. de nem sok válsz érkezett,kérlek segítsetek! Igaz elöző kérdésem leírása kissé hosszúra sikerült, de kérlek olvassátok el és segítsetek! Itt az elöző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2016. dec. 23. 20:05
 1/5 okosóra ***** válasza:
Ez volt az egyik elso gyikes valaszom
2016. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress másik lányt.
2016. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esély mindig van Mindenre.. A helyedben én nem ringatnám magam ilyesfajta reményekbe. Elmennék vele vhova ha ő hívna de tartanám a távolságot hisz barátja van. De a testbeszédéből\ szavaiból talán ki tudod olvasni mit akar tőled, az más mint az emoji.

Ugyanakkor remélem ér annyit ez a leányzó mint amennyit küzdesz/ szenvedsz érte. Talán valóban egyszerűbb lenne ha mást keresnél.

2016. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is azt mondanám hogy keress mást és hogy nincs esélyed. Mit lehet tenni még annak érdekébe hogy a te akaratod teljesüljön: sokat. Mond el neki mit érzel, mondjuk ha ő nem viszonozza és ezt az egész "újra beszélünk cuccot" csak barátságnak gondolta akkor eléggé beégsz előtte és valószínűleg eltávolodik tőled (mert ő magába ilyen: "jaj már megint kezdi ezt a szerelmes dolgot ez a gyerek").
2016. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

utolsó vagyok.

*nem sokat

2016. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!