Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem meg az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem meg az első lépéseket? Van esélyem nála? (több lent)

Figyelt kérdés
Nemrég bele szerettem egy fiúba. Néhányszor beszéltünk is már, csak sokszor olyan "szótlan"... A haverja azt mondta: "Biztos nem nagyon szeret chatelni." Tudja, hogy szeretem, ő is szokott és én is szíveket küldeni. Nem nagyon szokott rám írni, inkább én rá. Sok a közös ismerősünk is. Olyan, mintha nem nagyon érne rám. Azt is hallottam már, hogy a tanulással van elfoglalva, este 8-kor már alszik. Van mikor úgy köszön, hogy "Csao". Én szeretnék többet mint barátság. Szerintetek van esélyem nála? Egyik haverja megkérdezte tőle, hogy bejövök-e neki? (hiszen már láttuk élőben egymást) Azt mondta igen. De én nem ezt tapasztalom mikor vele beszélek.
2016. dec. 14. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár napig ne írj rá, és ha nem ír tudni fogod, hogy nem érdeklődik irántad
2016. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bejövök neki= megfektetne

Nem azt, hogy szerelmes beléd.


Hány éves vagy drágaság?

2016. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!