Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtette az első lépéseket....

Megtette az első lépéseket. Mi jön most?

Figyelt kérdés
Tegnap a kisfiam elindult, elég sok lépést meg is tesz egyszerre, viszont felállni egyedül még nem tud, csak ha megkapaszkodhat valamiben. Mikor tanul meg önállóan kapaszkodás nélkül felállni? Illetve mennyi idő, mire stabilan fog járni?
2016. júl. 5. 03:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani, általában előbb önállóan felállnak a babák és ezután indulnak el. A stabil járás is nagyon változó, olvastam én pár héttől kezdve pár hónapig mindent, amikor én is keresgettem itt.
2016. júl. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más. Ami fontos: ha elesik, akkor ne rohanj oda felvenni. Hagyd, hogy egyedül keljen fel. Meg kell tanulnia esni is és egyensúlyozni. Nem szabad vezetgetni, mert attól nem tanul meg önállóan járni. Sokszor az is "támaszték" neki, ha a kezében van valami, akár egy kocka vagy bármi. De amikor már önállóan jár, akkor is elfordul, hogy ha hamar oda akar érni valahova,négykézlábra ereszkedik, mert úgy gyorsabb.

De ha már jár, akkor mindig menni akar majd, és mindenütt "gyerek" lesz. Nagyon gyorsak tudnak néha lenni.

2016. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos h ne eroltesd, ne siettesd. Magatol menni fog minden. Sogornom lanya 10honaposan jarkalt. Az occse most 13honaposan nem ..
2016. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Betu ***** válasza:
A kisfiam hamarabb megtanult jàrni mint önàllóan segítség nélkül felàllni. Ez minden gyermeknél màs. Nàlatok is indul lassacskàn a lóti-futi😊!
2016. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!