Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még lehet tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet tenni valamit, van még esélyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lány akit nagyon szeretek(velem egykorú, egy korházban pár óra eltéréssel születtünk :) ). Már majdnem 16 évesek vagyunk. 5-8 oszályban együtt jártunk suliban(osztálytársak voltunk). Most 9.-esek vagyunk. Már első naptól kezdve megtetszett nekem és fél évvel később szerelmes lettem belé(5. osztályban). Persze tudjátok milyen a kiskorúak szerelme... szégyelős voltam 5. osztályban és nem tudtam érzelmeimet iránta kifelyezni úgy ahogy kellett volna,de azért év végére egy kiránduláson megkértem hogy a buszon mellettem üljön és ő elfogadta. Elég sokat beszélgettünk és fejemet ölébe tettem(nagyon jól esett). Aztán 6.osztályra egyre többet beszélgettünk,én úgy éreztem hogy ő is szeret,ugyanis provokált engem,tehát "idegesített" de csak azért hogy csiklandozzam,ölelgessem meg játszodjak vele. A testbeszédéről is erre lehetett következtetni,mivel sokszor létrejött köztünk a szemkontaktus, megmutatta sokszor(ásítás közben például) a csuklóját, sokszór megsimogatta a hajamat és nevetett a vicceimen és általában kedves volt velem. Elmondhatom hogy 6. osztályba voltam a legboldogabb. Az a probléma jött közbe hogy ő egy nagyobb fiúba szeretett bele aki 2 évvel nagyobb mint ő. A fiú is szerette és barátja lett... Őszintén nem tudom hogy csinálta ezt az a fiú,hogy olyan rövid idő alatt meghódította a lányt(ugyanis nem olyan jóképű). Emellet még két másik osztálytársam is elkezdett neki "udvarolni" mint én azelőtt. Az ostálytársaim mind tudták hogy szeretem őt, ezért bosszantgattak. És látták hogy féltékeny vagyok. Nekem ez nagyon rosszúl esett, de azért próbáltam a lányhoz közeledni ahogy tudtam. Írtam neki egy üzenetet a messengeren hogy nagyon szeretem és kérem hogy mondja meg ha szeret engem vagy nem,de ő azt írta vissza hogy sajnálja de van barátja(azt nem írta ha szeret vagy sem). A "kapcsolatunk" már nem volt olyan mint azelőt. Én egyre szomorúbb és szomorúbb lettem. 7. Osztályra már kijelentettem hogy nem szeretem őt. Ezt ő is megtudta. Mit rontottam el? Egész 8. osztályban olyan volt köztünk a viszony mintha csak osztálytársak lennénk. Persze az idősebb barátja maradt. Már tényleg kezdtem iránta semmit sem érezni. Miután befejeztük a 8. osztályt más iskolába kerültünk. Én már beletörödtem a dologba. Az a fura hogy nemrég elkezdtünk beszélgetni a messengeren(az iskoláról,hogy milyen mert más helyen járunk,stb.) Elég kedves és már többször is szivecskéket meg puszilós arcocskákat küldött nekem(emoji). Azt akarja hogy menjek az ő osztályába és most a vakációban találkozzunk egymással. Tudjátok most megint elkezdtem érezni iránta valamit,de még mindig megvan neki az az idősebb barátja és kapcsolatban vannak... Nem tudom hogy hogyan hódíthatnám meg,hogy ő is szeressen. Mit javasoltok a találkozáson hogy viselkedjek,mit tegyek( az a baj hogy valószíjűleg az ő vagy az én mamámnál találkozunk majd és mindkettönk szülei is ott lesznek egy falúban). Szóval még van esélyem vele szemben? Még lehetünk egymással? Kérlek segítsetek! Elnézést a hosszú kérdésért...

2016. dec. 18. 12:48
 1/3 okosóra ***** válasza:
Szerintem probald meg hogy elotte megmondod neki es ilyen depis szoveget irsz hogy nem baj ha megutalsz en orokre szeretni foglak meg ilyeneket es amikor talalkoztok neki kinos lesz veled de te legyel tok laza ha mondjuk valami baki becsuszik a talalkan menj utana es vigasztald meg
2016. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ő úgy tudja hogy már nem szeretem...
2016. dec. 18. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben őszintén leülnék vele beszélni.

Megmondanám neki az érzelmi világomat, úgy, ahogy te is leírtad itt az egészet hatodiktól egészen máig. Így tisztában lesz vele, hogy is érzel iránta.


Ami a barátját illeti: Meg kell neked kérdezni, hogy mi a helyzet feléjük, jóban vannak-e, gondokkal küzdenek, mi lesz vélük.

Ha maradnak együtt, boldogan, akkor neked semmi teendőd, érdemes lenne más lány után kajtatni.

Ha viszont érzed, hogy viszály van kettejük közt, könnyen lehet, hogy eljön a te időd. (ez függ a csaj érzelmi helyzetétől is, szóval előtte feltétlen hallgasd meg őt is) Ez egy nagyon nehéz dolog, és nagyon lassan is fog haladni az egész, abban biztos lehetsz.


De ha ő az igazi, akkor bármire képes lennél érte. A fontos, hogy azt tedd, ami neki a legjobb. Elvégre te önzetlenül szereted, nem?

Ha nem, akkor viszont magaddal kell addig foglalkoznod, nem vele. :)

2016. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!