Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor már nincs mit tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már nincs mit tenni? Már semmi esélyem?

Figyelt kérdés

16F

Tetszik egy lány de nagyon.ő 15L

Március 23 írtam rá először,megbeszéltünk egy kis találkozót,de nem mertem odamenni hozzá.

3 héttel később sikerült elég bátorságot gyűjtenem és odamenni hozzá.

Eddig 2x beszélgettünk.

Igaz nem sokat mert mindig úgy adódott hogy valamelyikünk siet.

Annyira zavaros hogy mit gondolhat rólam,valamikor sokat nézeget engem valamikor rám se néz.

Mostanában csak köszöngetni szoktam csak neki mert tudom hogy már minden veszve van.

Egy osztálytársam mondta hogy egyik nap látta őt egy fiúval a parkban kettesben.

Ask.fm bemutatkozó szövege:"i love you <3"

Instagramra odairta: "05.06 <3"

Én ezt nem bírom érzelmileg.ő az első lány akit valaha leszólítottam.

Ezen már nem lehet változtatni hogy együtt legyek vele vagy teljesen esélytelen az egész?



2015. máj. 7. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá,hogy most mivan.
2015. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, de szerintem már lefoglaltak.
2015. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!