Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy olyan lányt, aki külsőre *pont* az ideálom, de természetesen semmi esélyem nála. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, egy felszínes hülye vagyok, hogy valakinek a külső megjelenése ennyire a hatalmába kerít, de ez van...
2014. aug. 18. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
verd ki... a fejedből.
2014. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele, aztán majd kiábrándulsz belőle. :D
2014. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felszedni. Ha nem sikerült, akkor próbáld meg elfelejteni.

Ha sikerült... tudod mit kell tenned.

2014. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy semmi esélyed?
2014. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belso ideal? Miert nincs semmi eselyed? Egy nonek sincs szuksege olyan sracra aki nem tud megallni a 2 laban (ergo onbizalom) :)
2014. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam, egy csomó dologban jó vagyok, de végignézve az eddigi barátain... Nos, egy kicsit más a súlycsoport.
2014. aug. 18. 00:57
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
van önbizalmad??? ez nagyon vicces :D :D :D :D "természetesen semmi esélyem nála" :D :D :D :D :D :D
2014. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne önbizalmad nem a gyakorin kérnél segítséget szerelem témában.
2014. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszik nekem nagyon egy BMW, pont az elképzeléseimnek megfelelő kocsi, de nincs elég pénzem. Mit tehetek?
2014. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam: az élet több területén is jó vagyok. Viszont az önismeretem is rendben van: tudom, hogy kinézetre nem vagyok egy "jó pasi".
2014. aug. 18. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!