Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megismertem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megismertem, folyton ő jár a fejembe, de ennyi volt?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írok, mert bízom abba, hogy itt normális kommenteket, és segítséget kapok.

Szombat éjjel egy buliban megismertem egy srácot (a haverom ismeri őt). Ő két évvel idősebb nálam. (16L, 18/F) Elvoltunk, táncoltunk, beszélgettünk szinte egész éjjel. Még az éjjel elmentünk sétálni, és megcsókolt. De az az erőteljes csók volt, nem az a romantikus fajta. Soha egy srác sem volt még ilyen hatással rám, még mindig el vagyok ájulva. Külsőre egyáltalán nem az én esetem, de valami nagyon megfogott benne. Ő előbb elment a buliból mint én, egyszer csak elváltunk egymástól, mert nekem is, és neki is volt dolga, és nem köszöntünk el egymástól. Másnap reggel rögtön be is jelöltem őt és a haverját, a haverja visszajelölt, de ő nem. Én teljesen belebolondultam a srácba. Attól félek, hogy direkt nem jelölt vissza, és csak egy vagyok a sok közül neki, mert eléggé "menő" a lányok körében a sportja, és a foglalkozása miatt. Szerintetek mit tegyek? Koslatni, és nyomulni nem szeretnék, mert csak saját magamat járatnám le.

Kérlek mellőzzétek az olyan kommenteket, hogy kár volt vele megismerkednem, és csókolóznom, mert tudom.

Előre is nagyon köszönöm a normális válaszokat!


2014. aug. 11. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Te a haverod, és ő egy másik buliba?

Szervezd meg...

Ne fb-oz mert az egy nagy semmi, csald ki a haverodon keresztül nyílt terepre újra...

Lehet ő egy óvatosabb duhaj.. :D

2014. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hol tanul, és tudom hol dolgozik.

Gondoltam, hogy elmegyek egy edzését megnézni, mert engem is érdekel a hobbija, én is csinálnám. Csak akkor meg az lenne, hogy csak ő miatta megyek el edzésre.

2014. aug. 11. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, a haverod nem akar elkísérni, akkor együtt nézitek, várjátok, egy jó buli ötlettel...

De egy alkalmas pillanatban maradj kettesbe vele, és kérdezz rá...

2014. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!