Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ilyenkor van erre...

Lányok! Ilyenkor van erre esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és elkezdtünk beszélgetni meg minden.. csak ő azt mondta hogy most nem akar kapcsolatot mert az előző kapcsolata elég balhés volt és ez elvette egy időre a kedvét a kapcsolatoktól. Barátkozni akar de kapcsolatot nem, viszont arra gondoltam hogy udvarlok neki tovább hátha pozitívan csalódik és kilép ebből a nézetből hogy a férfiaktól nem lehet semmi jót várni és bebizonyítom neki hogy még vannak rendes csávók akik nem csak kihasználják. Van esély arra hogy megváltozik a kapcsolatellenes nézete ez által?
2015. febr. 17. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy egy hét múlva meg már más sráccal jön össze, sokszor hazudnak olyat, hogy nekik nem kell kapcsolat, aztán láss csodát, hamarosan ott az oldalukon egy kandúr. Ne éld bele magad, mert lehet, hogy azért hárított, mert nem jössz be neki, vagy az is lehet, hogy gyáva. Állítsd választás elé, hogy vagy kapcsolat, vagy semmi. ha nem akar semmit, akkor hagyd a francba, én azt tapasztaltam, hogy aki ilyeneket mond, annak vagy nem jössz be, vagy gyáva ahhoz, hogy a saját érdekében is lépjen. Másrészt meg a nők többségének nem a rendes srác kell, és szerintem hosszú távon csak elpazarolnád rá az idődet és az energiádat, meg nehogy már neked kelljen bizonygatnod, hogy te milyen jó vagy, ne rohangálj már utána. Ha nem vette észre, hogy te rendes vagy, és esetleg emiatt nem akar veled kapcsolatot, akkor az az ő baja.
2015. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törd össze magad, itt inkább arról van szó, hogy annyira nem fogtad meg, hogy foglalkozzon veled.
2015. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!