Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legcukibb dolog amit egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcukibb dolog amit egy fiú valaha mondott nektek? 😍

Figyelt kérdés

Az enyém pont ma reggeli.

Félálomból ébredezve ez az üzi fogadott:

-Megölelhetlek majd ha találkozunk?😔


Persze lehet hogy másnak semmit se jelent de én ennek nagyon örülök mert talán most megtört nàla a jég.

Már azt hittem egy percre hogy elvesztettem mert félős és önbizalomhiányos de ez mégis, annyira édes.

Már készül is a randira, a Nemzeti Galériában lesz mert ott otthonosan érzi majd magát.

Szerintetek megöleljem majd?

3,5 éve nem volt egyetlen lánnyal sem, semmilyen értelemben.

Megérdemli?😄


Nektek mi volt a legkedvesebb amit egy fiú valaha mondott?

Fiúk is írhatnak persze☺


2016. dec. 10. 08:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kb. egy hete mondta pasim, hogy nálam csodálatosabb lánnyal még sosem találkozott. Lehet, hogy így nem hallatszik olyan aranyosnak, de akkor ez volt a legjobb dolog amit hallhattam.

17L

2016. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Osztálytársam, egyrészt a bókjai miatt is habarodtam bele, mert olyan szép dolgokat, amiket ő mondott, még soha senki nem mondott nekem. Írok pár példát.

,,Nagyon jól nézel ki."(Annak ellenére, hogy mindenki rondának tart)

,,Gyönyörű a hajad, nagyon szeretem."

,,Tudod, hogy még így is szeretlek."

,,Nagyon hiányoztál."

,,Nagyon fogsz Nekem hiányozni."

,,Nagyszerű csaj vagy."


Ezek ellenére nem jöttünk össze, bár még most is szerelmes vagyok belé.

2016. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!