Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legcukibb dolog amit egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcukibb dolog amit egy fiú valaha mondott nektek? 😍

Figyelt kérdés

Az enyém pont ma reggeli.

Félálomból ébredezve ez az üzi fogadott:

-Megölelhetlek majd ha találkozunk?😔


Persze lehet hogy másnak semmit se jelent de én ennek nagyon örülök mert talán most megtört nàla a jég.

Már azt hittem egy percre hogy elvesztettem mert félős és önbizalomhiányos de ez mégis, annyira édes.

Már készül is a randira, a Nemzeti Galériában lesz mert ott otthonosan érzi majd magát.

Szerintetek megöleljem majd?

3,5 éve nem volt egyetlen lánnyal sem, semmilyen értelemben.

Megérdemli?😄


Nektek mi volt a legkedvesebb amit egy fiú valaha mondott?

Fiúk is írhatnak persze☺


2016. dec. 10. 08:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
21 éves amúgy en 19. Kort is írhattok.
2016. dec. 10. 08:38
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
A Nemzeti Galéria már elcsépelt hely, mi a Parlament kupolacsarnokában szoktunk, a Szent Korona előtt:)
2016. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem fővárosi úgyhogy neki ez is első lesz de a tiétek is klassz ☺
2016. dec. 10. 08:41
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha senki nem mondott semmi szépet. :'(
2016. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Soha ne mond hogy soha.

Ő se hitte hogy egy lány még valaha oda lesz érte úgyhogy ne félj ☺

2016. dec. 10. 08:49
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy fiú mondta (akivel egyébként csak barátok vagyunk 🙂), hogy amikor nem lát, mindig hiányzok neki.

Oké, nem romantikus meg ilyenek, de nekem ez akkor nagyon kellett.

2016. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
"Annyira örülök,hogy hallom az édes hangod" :') annak ellenére,hogy rengeteg hazugságot mondott nekem az illető (szerintem ez is az) de nagyon jól esett.
2016. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nagyon emlékeztet a volt barátomra, ő is hasonló jellem volt. Neki is volt hasonló kijelentése, csak ő a szemembe mondott ilyesmit, mert nem mert megölelni, csak megkérdezte, én örültem neki, mert nagyon bejött a srác, nagyon aranyos tudott lenni, és amikor meg is ölelt azon majdnem elsírtam magam, annyira jól esett.


Persze nem ez a kijelentés volt a legaranyosabb amit ő mondott, de akkor annyira tetszett hogy sokáig ez maradt meg bennem.


Sajnos már jó 1 éve nem vagyunk együtt, sajnos hibáztam amivel nagyon megbántottam őt, nem csaltam meg, csak tettem egy kijelentést amit annyira magára vett, hogy totál megsértődött. Igaza van, mert tényleg nagyon csúnyát mondtam neki, mai napig bűntudatom van, de beszélni nem tudok vele, mert annyira haragszik rám. Csak egyszer veszekedtünk ami idáig fajult el sajnos, persze volt benne nekem is igazam, meg neki is. Sajnos túlságosan féltettem őt hogy elveszíthetem, meg olyan társasági körben volt benne akikkel nagyon jól érezte magát és engem zavart hogy neki középkorú 40 év körüli barátai vannak akikkel jól érzi magát, én nekem meg csak egy igaz barátom volt akivel ritkán tudtam lenni.

2016. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fiú lennél, biztosan beléd szeretnék."

Szerintem nem szorul magyarázatra a fenti kijelentés...

2016. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8-as sajnálom hogy így alakult, remélem egyszer még kibékültök.


Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még másoktól is ☺

2016. dec. 10. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!