Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legcukibb dolog amit egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcukibb dolog amit egy fiú valaha mondott nektek? 😍

Figyelt kérdés

Az enyém pont ma reggeli.

Félálomból ébredezve ez az üzi fogadott:

-Megölelhetlek majd ha találkozunk?😔


Persze lehet hogy másnak semmit se jelent de én ennek nagyon örülök mert talán most megtört nàla a jég.

Már azt hittem egy percre hogy elvesztettem mert félős és önbizalomhiányos de ez mégis, annyira édes.

Már készül is a randira, a Nemzeti Galériában lesz mert ott otthonosan érzi majd magát.

Szerintetek megöleljem majd?

3,5 éve nem volt egyetlen lánnyal sem, semmilyen értelemben.

Megérdemli?😄


Nektek mi volt a legkedvesebb amit egy fiú valaha mondott?

Fiúk is írhatnak persze☺


2016. dec. 10. 08:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Fontos vagy nekem.Miattad megéri reggel felkelni :)"

"Ezzel vetekszik az hogy:"Szeretlek te majom " :D

Hihetetlenül szeretem.Ő a legfontosabb ember az életemben.

2016. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Khm igézem "dugnálak" ez olyan romi volt...ja nem ossze vissza hazudgalt a srac es meg mindig azt csinalja es az a baj hogy szeretem de bar nem ugy lenne nem erdemli meg azert mert kihasznalt meg ugy beszelt velem mint a kutyaval meg azzal is szebben beszelnek mint ahogy o beszelt velem..
2016. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
"Te vagy életem boldogsága!" :D
2016. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, a szerelmem egyszer azt mondta: "A karjaidban szeretnék majd meghalni"
2016. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem exem mondta, hogy életének legcsodálatosabb tényezője én vagyok. Rá egy héttel megcsalt... :D

15F

2016. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam, ő 21, Amerikában lakik.

Hamar megtetszettem neki és mondta, hogy megvárja, amíg "legális leszek" és utána elvesz feleségül.

Persze sokkal viccesebben adta elő, úgyhogy jót röhögtem, de azért aranyos is volt. Vagyis hát kinek mi az aranyos, nekem ez az volt. :D


Az mondjuk már más téma, hogy 2 év után eldugta az agyát az ágy alá, s azóta nem is beszéltünk (sokáig nem írtam neki, utána próbáltam elérni, mert kicsit megnyugodtam, de elpárolgott).

2016. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne barátőm, tudna nokedlit szaggatni és reggel azt súgná a fülembe, hogy "tegnapról van még egy kis pörkölt", akkor ott helyben kérném meg a kezét XD
2016. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

Nekem barátom azt mondta még amikor ismerkedtünk, hogy "ritkább csaj vagyok, mint a legritkább pokemonok". xD Ez számomra annyira cuki volt... *-*

18/l

2016. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"Azt hiszem, beléd szerettem...."
2016. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 $pumika$ ***** válasza:
,,Remélem az én szívem nem fogod összetörni"
2016. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!