Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszik egy lány és úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány és úgy érzem ő is kedvel engem, akkor írjak neki mindennap vagy kell egy kis szünet?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete írogatunk egymásnak, én beteg voltam és nem tudtunk találkozni. Mert egy suliba járunk. Értelemszerűen többnyire én, de 2x már ő is kezdeményezett. A lényeg, hogy írjak neki, mutassam felé, hogy gondolok rá, vagy hatásosabb lenne ha nem írnék neki mindennap? Elsősorban talán lányok véleményére lennék kíváncsi. Előre is köszönöm :) 17/f

2016. nov. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Erezze a hianyodat. Hagyj ki 2 napot.
2016. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat igen....de nagyon sokat....

16L

2016. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* ne nagyon sokat (bocsi):)
2016. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lánytól függ. Ha inkább visszahúzódó, félénk típus és tényleg bejössz neki, akkor ha akár egy napot is kihagysz, azt fogja érzeni, hogy valamit elrontott, hibázott, és már nem kedveled annyira és vége mindennek. Ha olyan lány, aki népszerű és könnyen tud magának pasit szerezni, akkor ne írj mindennap. Bár én a második kategóriáról nem tudok sokat mondani, mert az előbbibe tartozom.

16L

2016. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elottem szolo lanyra hallgass. Igaza van :)

18f

2016. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!