Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, tavaly nyáron jóba lettünk, aztán egy darabig nem beszéltünk, de most megint elkezdünk, és most azt szeretném elérni, hogy én is tetszek neki, lehet, hogy már most is tetszek.. Hogyan érhetném el, hogy biztosan megtetszek neki? 17/f

2015. aug. 31. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a megközelités. Légy önmagad,ha tetszik neki amit lát akkor azt észre fogod venni. Ennyi. Ne mutasd magad másnak.
2015. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mutatom másnak, önmagam vagyok :) miből veszem észre, hogy ő is érez valamit?
2015. aug. 31. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

B betűvel kezdődik a keresztneved? :D ám szerintem is add önmagad..

De ha nem vagy az esete, fejre is állhatsz, akkor sem fogsz neki tetszeni :)!

2015. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a lány keresztneve B-vel kezdődik :D nem tudom, hogy az esete vagyok e :/ többször mondta már hogy édi vagyok, nemtom, hogy ez ilyen baráti édi, vagy más, meg beleegyezett egy találkozásba, de végül nem jött el a rossz idő miatt, meg fáradt volt, de volt már hogy ő mondta, hogy tartsak vele és a barátaival egy strandolásba, csak akkor nem voltam otthon (ez mellékes) :)
2015. aug. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!