Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne foglalkozzak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 honapjs lett vege a 2 eves kapcsolatomnak. En szakitottam,az minddegy miertt. A heten latom hogy a volt baaratom teszi ki a kepeket egy masik csajjal hogy "szerelmem" meg cskkoloznak. A leegdurvabb hogy tegnap kitett egy viddoot ahogy a csan leveeszi a polojat,aztan letorolte.

En nem hiszem el hogy ilyen gyorsan elfelejetett volna engem nem olyan fajta. Szerintem ezzel a lannyal probal elfelejetni..en mar lezartam ugy erzem mar ismerkedek mas fiuval DE nagyon rossz latni hogy massal van ilydn gyorsan es tudja hogy latom...mit csinaljak hogy ne bantson?

18/L



2016. nov. 5. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, törődj bele.

Te szakítottál, nem várhatod el tőle hogy örökké egyedül legyen.

2016. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De mikor mulik el ez hogy zavarjon? Es mert kell a pofamba nyomnia?
2016. nov. 5. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
azert nyomja a pofadba mert gerinctelen vagy mert eretlen... ezzel akar bosszut allni visszaadni azt a fajdalmat amit te okozhattál neki a szakitassal...amugy meg 2 lehetőséged van vagy telibe szarod vagy megszuntetsz minedn forrást ahonnan láthatod...nyilvan nem nyirhatod ki hogy az tucán se lásd (pl) de letilthatod mindenhonnan...én anno ezt csináltam 2 éve szakitottam a baratnommel megcsalasos ügy volt de a mai napig minden helyen le van tiltva sehonnan nem latok rola semmit lehet azota 8 pasija volt mit erdekel az engem? amiről nem tudok nem is faj nemde?
2016. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azért csinálja, hogy lásd és szenvedj..

Erre nincs más tanác ne foglalkozz vele, de persze hogy fogsz.

Ha teheted állítsd le a követését facebookon/vagy ahol láttad és kész.

2016. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gerinctelen azert szakitottam vele mert ugy beszellt vellem mint valammi kutyaval nem mehettem sehova folyamaatodmsan azzal jott hogy en pasival vagyok azert nem irok vissza mikozbe tanultam ilyenek...probalom leszarni ..
2016. nov. 5. 10:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Igy belegondok miket csinalt jobban is erzem magam hogy nincs kozom hozza
2016. nov. 5. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább, éldd az életedet, és ő is éli az övét. Azt sohasem tudhatod hogy miért van azzal a lánnyal, lehet igazi érzelmek vannak közöttük . Ha nem akarod hogy bántson, ki lehet követni, ki lehet törölni őt.
2016. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha valaki tényleg boldog nem posztolgatja világgá a legelső héten már, hogy ő milyen "boldog"(ilyenkor inkább csak mutogatás, hogy ő igen is boldog nélküled). Főleg ha nem olyan régen szakítottam akkor meg végképp nem.
2016. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom...nekem akarja mutatni hogy milyen boldog amivel nincs is baj csak mert ennyire feltunoen.. meg mar csak itt kovetem sehol mashol es sehova nem tesznek ki egyutt csak snapcaten.
2016. nov. 5. 17:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak rossz erzes hogy egyszer en voltam ott a csaj helyett.

De inkabb foglalkozok az iskolaval,meg az uj fiuval mert eltereli a figyelmem😊

2016. nov. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!