Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha így viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha így viselkedik velem? Fiúk, lányok, ha ilyen, akkor foglalkozzak még vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel tavaly nagyon összebarátkoztunk. Én megmondtam neki hogy tetszik, ő is megmondta hogy én is neki. Aztán egész nyáron nem beszéltünk, most megint jóban lettünk, de nem úgy mint tavaly. Egyszer ő ölel meg, egyszer meg ha oda akarok menni ellök. Ha kettesben vagyunk, akkor eldumálunk valahogy, de ha bárki más jön, akkor már a másik a jó. De ha kettesben vagyunk, akkor annyira kedves velem, és akkor ölelget, ha mások is vannak, akkor ilyen bunkó.
2015. dec. 29. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy a lány vagy?
2015. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagytok túl idősek...szentem ez a tipikus gyerek felfogása van hogy legyünk g****cik aztán azzal hóditunk..
2015. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, én 15, ő 16
2015. dec. 29. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok...

Bocs, hogy ezt mondom, de hagyd a francba. Ha egy fiú csak kettesben kedves veled nem nagyon tervez hosszú távra, max pár menetre. Vagy egyszerűen fontosabbak neki a hülye haverjai. Tudom, hogy fájdalmas amit írok, de addig ne szeress bele, amíg nem késő. Azért kérdeztem, hogy fiú vagy e vagy lány, mert lányoknál még elfogadható, ha undokul viselkednek, ugyanis a fiúnak kell megküzdeni egy lányért... De ha bunkó egy fiú a lánnyal, akkor az a fiú menjen a pics-ba...

16/f

2015. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idősen ilyen f*z :D kuka
2015. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!