Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány szerintetek foglalkozzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de szerintem különbözőek vagyunk mert ő inkább bulizni járna mint egy mozi vagy valami tehát ő mindig bulizik én pedig egy vacsorára is elvinném szerintetek foglalkozzak vele ? érzek iránta valamit de mindig mondja hogy itt volt bulizni meg ott ezekkel meg azokkal és ez furcsa számomra.
2015. aug. 23. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Ezek a csajok össze-vissza kúratják magukat, megbízhatatlanok.
2015. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1.-vel.
2015. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem inkabb ne... Valami kicsit normalisabban mondhato lanyt probalj keresni. :D
2015. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ur Isten...Milyen emberek vagytok ti? Attol hogy meg egy lany bulizik nem ba.szik es nem iszik vagy eppen nem cigizik. En is jarok bulizni de egyiket se csinalom...es van egy fiu aki ennek az ellenese es talan ezert ne tudom majd megszerezni, pedig tancolason kivul semmi mast nem csinalok a bulikba.
2015. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolso! Egyet ertek veled! En is viszonylag hamar kezdtem a bulizast és most 17 evesen meg szűz vagyok. Pedig 14 éves koromban kezdtem el a bulit. 16 évesen rúgtam be elsőnek és az is inkább csak egy becsiccsentés volt.

Hajts a csajra! Lehet hogy félreismered! Ismerd meg aztán ítélj. És vald be ez a buli dolog nem is olyan vészes, főleg ha a csaj még csak pár buliba volt...Ismerd meg és hajts rá;)

2015. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4, #5 dettó! Hajrá öcsi felszeded! Ha te ellenese vagy a buliknak akkor hidd el a csaj megváltozik érted! Es nemtudom mennyi idős lehetsz de a mostani 14-15-16 eves lanyok tobsege nagyon tud szeretni de mivel senkinek se kellunk sokszor bulizni megyunk. Es akkor jonnek a pletykák hogy reszegek voltunk stb...
2015. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-5: Én örülök, hogy ti legalább normálisan buliztok, de sajna sok lány jár idegenekkel smárolni buliban, vagy azután ismeretlen szobákba,ha értitek.

Nekem ezek a lányok tényleg nem pályák, meg is értem a kérdező aggodalmát.

De lehet ez a lány se ilyen. Ha összejönnek, akkor legalább ketten mennek bulizni vagy a lány nem (nagyon) fog járni bulizni. Azzal, hogy nem járna állandóan bulizni, inkább nyerne.

2015. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!