Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is élvezzem ki az...

Szerintetek is élvezzem ki az érzést és egyébként ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön, de tényleg semmi esélyme nála... a barátnőm azt tanácsoltam, csak élvezzem ki, hogy tetszik valaki és és ne rágódjak azon, hogy nincs nála esélyem, és majd elmúlik.... Ti mit tennétek, nektek működött már ez a módszer??

2014. okt. 14. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd azt akkor.
2014. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átba sznád csak az actual delikvenst.
2014. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs semmi esélyed nála? Ha még nem utasított vissza, akkor változtass a hozzáállásodon és próbálkozz.
2014. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne tedd..én is ezt csináltam ..most is fáj még ha rá gondolok (a fenét múlik el)tisztelet a kivételnek
2014. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te egy 15 éves csaj vagy és a csávó egy 37 éves házas férfi családdal, aki esetlegesen még a tanárod is, akkor nyilván.

0 infót írtál le, én meg csak tippeltem egyet. :)

2014. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, itt vannak az infók: én 16 vagyok, ő 18, egy suliba járunk, ismerjük, egymást, én nem vagyok egy topmodell, sőt... ő viszont egy "menő srác" és általában van csaja (most nem tudom van -e)
2014. okt. 14. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre én azt mondom,hogy majd ha akar valamit tőled,akkor lépni fog valamilyen módon.Ha ezt nem teszi,ne várj rá örökké,mert még jobban fog fájni.Próbálj meg tovább lépni,és nyitni mások felé.Nem jó egyvalakinél leragadni.Tudom,mert én is voltam/vagyok ebben a cipőben.
2014. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!