Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza? Menjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Menjek át és kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Na hát a szomszéd fiú, tudom, aki szokta olvasni ezeket már raktam ki róla 1-2 kb. :-D

De most sok van a rovásán...

Na hát amiota elkezdődőt a suli nem beszéltünk, de három héttel ezelőt vissza írt, pénteken. És akkor a kövi pénteken is beszéltünk meg szombaton is segített fent tartani éjfélig. Szóval rendes volt. Ilyen 1 órákat beszéltünk... :-)

Szombaton 2 órát... :-D

Az előző hét nagyon szar volt és vártam a pénteket, hogy beszéljünk, de nem írt. Nem nagyon értetem...

(Ja igen az tudni kell, hogy szombaton bevalótam, hogy szerelmes vagyok belé. Megkérdeztem ő szerelmes e belém és azt mondta titok, találjam ki. És azt beszéltük meg, hogy ha szerelmes belém "megtanít,, crisysezni...)

Lehet azért nem ír, mert nem szerelmes belém vagy mert azt várja, hogy menjek át?? Nem tudom...

(És hát szombaton is vártam, hogy talán ír, de nem írt. És az nap meglátam, ott egy csajt, fiatal vele egykorú lehet kb.

És hát ráírtam...)

De nem is az a bajom nagyrészt, hogy nem ír, hanem hogy nem képes megnézni se. Pedig egész nap gépezik...

(Meg még gondoltam vmire, miért nem írt... De azt sem értem miért nem kérte rajtam számon vagy ilyesmi...)

Szerintetek menjek át megkérdezni??


Nagyon nagyon köszi, aki a siránkozásomat végig olvasta... A válaszokat előre is köszi...

És bocsi ha egyik dologról áttértem a másikra vagy ha vmi rosszul lett írva. Siettem...



2016. nov. 2. 20:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Menj át és beszélj vele,lehet hogy csak sok dolga volt vagy akár családi vita.
2016. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor holnap átmegyek. :-)

2016. nov. 2. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj át és beszéld meg vele..
2016. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerlek mondd azt hogy összejött!😀
2016. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na hát it vagyok nála...

Most képzelhetitek, ha írok ide, milyen uncsi lehet...

Fél órája vagyok itt 20 percet a szemembe se nézett. A többiben legalább már mer a szemembe nézni...

Most ő szégyenli magát vagy baja van velem??

És nem tudom megkérdezni, mert Minecraftozik a barátaival...

2016. nov. 3. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ülj le beszélni vele! Nem hagyhatom ennyiben!
2016. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!