Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem írt vissza? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyi kérdése:

Miért nem írt vissza? A lényegesen lent.

Figyelt kérdés

Nos, suliban megtetszett egy lánykérés, 18 éves vagyok ő 1 évvel fiatalabb. Suliban szunetben összeszokott futni a tekinthetünk, gondoltam ráírok, fb-b mert élőben nem volt elég bátorságom beszélni vele. Ma szóval, ráírtam, nem írt vissza, aztán megit ráírtam de megint nem írt, gondoltam megírom neki hogy nem akartam zaklatni, erre megjött s válasza hogy, vissza írtam volna, nem hitte hogy zaklatni akarom csak ismeretlennek nem ír vissza.., meg hogy amúgy se igen szokott vissza írni, osztálytársai azt mondták nekik de szokott. Kicsit beindult a beszélgetés, gondoltam elhívom valahová mert személyesen is jó lenne megismerni.. de "nem leszek itthon :)" jott a valasz, azóta viszont semmi :/ suliba szoktam neki köszönni, vissza is köszön. Nem értem hogy most mi van, ha be jovök neki miért nem keres, ha meg nemerdeklem miért nem kaptatott már le?!

Igen hosszúra sikerült, de pár lány barátom próbált segíteni de ők sem értik ezt, és ők azt mondták hogy felejtsem el jobban járok..

Értelmes választókat előre is köszönöm!


2016. okt. 29. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy látta-e az üzenetet. Ha nem, tedd fel személyesen, ha látta, akkor kérdezd meg, miért nem válaszol.


Welcome to the real world!

2016. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, és ha arra sem válaszol?
2016. okt. 29. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
... ha élőben nem válaszol? Akkor hagyjad, majd lesz másik.
2016. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eloben talan valaszol hamar vissza koszon, csak eloben nincs alkalmas lehetosegem megkerdezni, suliba mindig barataival van.
2016. okt. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!