Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám vissza szerezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza szerezni a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és tavaly együtt voltam egy lánnyal aki osztálytársam.

De mindenki telebeszélte a fejét hogy mi nem illünk össze meg ilyenek. Szakitott velem.

Kb. egy-két hónappal később újra jóba lettünk.. (ölelések, puszik).

De nagyon megbántottam egy hazugsággal. Amit nagyon megbántam, tudom hogy nem lehet hazugságra alapozni egy kapcsolatot, de csak azért csináltam hogy ne haragudjon rám újra. Azt is tudom hogy ez nem mentség.

Most barátok vagyunk, de én egy év után sem tudom elfelejteni.

Nagyon nagyon szeretem!

Tudnátok segíteni hogy mit tegyek?



#Metaxatd
2016. okt. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha a szövegben tudod helyesen, egybeírni az igekötőket, akkor a címben miért nem? -.-'
2016. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szándékosan irtam úgy!
2016. okt. 29. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot és beszélj vele őszintén.
2016. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már sokszor megpróbáltam. De mindig az a vége hogy "te basztad el.". nem szószerint mondja de ez jön le belőle..

És akkor 1-2 napig nem is beszélünk...

2016. okt. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!