Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnek anyamnak szerezni...

Szeretnek anyamnak szerezni egy rendes ferfit aki szereti öt vigyaz ra, hogyan tudnam ezt megoldani?

Figyelt kérdés
mert sajnos apank mar nem el velunk es ugy gondolom kellene anyamnak egy rendes becsuletes ferfi aki megbecsulne öt vigyazna ra tamogatna es anyam is öt, meg legalabb lenne ferfi a haznal ok papiron en is az vagyok de en nem erzem magam annak csak egy baleknak, anyam viszont megerdemelne a boldogsagot, mit tegyek? jo otleteket irjatok lecci

2016. szept. 26. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem a te dolgod. Akit most leirtal az egy nagypapa.
2016. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha ráérsz akkor majd nekem is kereshetnél egy rendes nőt. Privátban küldöm a paramétereket!
2016. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Írd ki a szivkuldi.hu -ra. De ha finom töltött káposztát tud főzni, te pedig szívesen nyírnád helyettem a füvet, akkor beszélhetünk róla. ;)
2016. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a válláról a háztartás terhét, amennyire lehet, hogy több szabadideje legyen. De a többit inkább bízd rá!
2016. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem éreztesd vele, hogy ha hazahoz valakit, akkor nem fogsz kézzel-lábbal tiltakozni, mert szeretnéd, ha boldog lenne. Segíts neki, hogy legyen szabadideje.
2016. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé gyerekes gondolat, felmerül a kérdés, milyen idős is vagy??? Nem igazán tűnik úgy, hogy

"lenne ferfi a haznal ok papiron en is az vagyok".

Ha valóban felnőtt lennél, tudhatnád, nem elég az, hogy egy férfi szereti édesanyádat, az érzésnek oda-vissza kölcsönösen kell meglennie.

2016. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat igen a alap hogy anyamnak is szerelmesnek kell lennie ha ez nem tortenik meg mehet a ferfi a levesbe
2016. szept. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!