Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés

Nincs jelenleg barátnője, de nem is annyira csajozós.

Sokat veszekdtünk amikor jártunk és állandóan egymás fejét szidtuk, aztán valamelyikőnk ( nem tudjuk melyikőnk) dobta a másikat.


Még mindig szeretem és ő is biztos.

Féltékennyé tegyem, és úgy talán visszakapnám? Vagy egyéb ötletek?



2016. nov. 1. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudjátok hogy melyikőtök dobta a másikat?
2016. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azzal hogy féltékennyé akarod tenni, az csak annyit fog változtatni, hogy még jobban szétmentek. Ez amúgy szerintem elég aljas módszer, de ez csak az én véleményem. Ha pedig folytonos veszekedések voltak akkor valószínű, hogy megint csak ugyan azok a dolgok lennének a problémák. Törődj bele, nem ő a te embered.


Azért a végére adok egy tippet: mondd meg neki, hogy szeretnéd még, ha járnátok. A többi nem rajtad múlik.

2016. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a tippeket. :)

Igazad van, de ő meg nem akar járni, azt mondja, hogy MAAAAAJD miután kijárom a középisit. DE még el se kezdtem, szóval tök jó..... Ő meg most kilencedikes.

2016. nov. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!