Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk. Pontosan tudom, hogy mit rontottam el, és ezen nagyon könnyen tudnék is javítani. Mit tegyek, hogy legalább abba belemenjen, hogy adjon még egy kis próbaidőt, hogy be tudjam bizonyítani, hogy tudok én más is lenni? Több mint 1 évig voltunk együtt.

2016. febr. 28. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy.
2016. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
cselekedj bzdmeg most azonnal elé állsz egy szál rózsával és próbáld meg helyrehozni!!! Én gyáva voltam ezt akkor megtenni és utána már cseszhettem az egészet
2016. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pródáld úgy csinálni hogy ne nyomulj de éreztesd vele hogy küzdessz érte.


Szóval azt úgy értem hogy egy nap ne hívd fel 50x.De mondjuk virágot minden nap vihetnél neki(egy szál rózsára gondolok) egy egy kis aranyos kártyával(valami szép üzenettel).Vagy küldhetnél neki egy üzenetet amiben hosszasan megfogalmazod hogy tudod mit rontottál el(ez fontos hogy benne legyen) és hogy bármit megteszel érte hogy kijavítsd a hibád.Meg a vége felé átmehet az üzenet ilyen meggyőzés félére hogy olyanokat írsz hogy mit veszíthet meg hogy egy esélyt megérdemelsz.


Ha ez nem igazán jön össze akkor valamelyik barátnőjével megbeszélhetnéd a dolgot hogy ő mit javasol mert azért biztos jobban ismeri a lányt mint mondjuk én.


Sok sikert! :)

2016. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

#3 vagyok

Azt kihagytam hogyha küldessz neki ilyen üzit akkor a végére odaírhatnád hogy találkozzatok.Meg ha nem vagy félénk egyáltalán és tudod hogy szemtől szemben nem habognál össze vissza akkor hívd el valahova ahol mindent szemtől szemben elmondassz neki és nem üzenetben.

Viszont ha mégis az üzenetet választod akkor szerintem az is szép lenne ha írnál(kézzel lapra borítékba így értem:D).


Mondjuk megírnád a levelet és átmennél hozzájuk megmondanád neki hogy ha tényleg nem akar már tőled semmit akkor is olvassa el vegye fontolóra mégegyszer a dolgot..ilyenek.Aztán odaadod a levelet meg egy kis ajándékot(rózsa,csoki ilyesmi).

2016. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előző sokat segített, köszönöm! :) Írhattok még ötleteket, ha van. :)
2016. febr. 28. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk. Rám hallgass :) hagyd lenyugodni. Ne zaklasd. Ilyenkor csak még távolabb lököd magadtól ha írkálsz neki meg hívogatod. Muszáj hagynod hogy érezze a hiányodat. És ezt csak úgy fogja ha nem zaklatod. Tudom hogy nagyon nehéz, de muszáj lesz kibírnod egy 3 hetet nélküle :S én is most ebben a 3 hetes szünetben vagyok, pénteken telik le. És a 2. Hétben képzeld rám írt, és megkérdezte hogy vagyok. Hát nem kész vicc? :D kicsit beszélgettünk de nem túl sokat. Semmi hiányzol szívem meg ilyenek. Ezeket most el kell felejtened egy darabig. Egyáltalán ne keresd 3 hétig, ha ő keres téged, akkor se kezdj el vele folyékonyan beszélni, csak hogy vagy? Jól. Én is. Meg hasonlók. Tudom hogy nehéz, én is ezt élem át. Sorstársak vagyunk :) muszáj lesz éreztetned vele hogy nélküle is tudsz boldog lenni, mert ez csak vonzani fogja, ha látja rajtad hogy ilyen depis vagy, azt egyik lány sem szereti. Tapasztalat. Ém rengeteget változtam ez alatt az idő alatt. Neked is ezt kell tenned. Amikor majd letelik a 3 hét és keresed, akkor majd hétvégén, vagy esetleg péntek délután fele keresd, amikor tudod hogy nincs semmi dolga, nyugodt, nem stresszes. Így több esélyed lesz. Ez csak egyszerű pszichológia. Remélem valamennyit segítettem. Most csak összefoglaltam röviden a mondanivalómat, ha esetleg tanácsra lenne még szükséged, írj privátot :) ezeket tényleg tartsd be, KIHAGYHATATLANUL FONTOS EZ A KIS SZÜNET MINDKETTŐTÖKNEK!!! Ezt tartsd be! Sok sikert, és kitartást kívánok, hajrá! :)
2016. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szünetben igazad van, de én 3 hetet biztosan nem bírtam volna ki. De végülis most már mindegy, mivel 1 hete történt a szakítás, és azóta is beszélünk mindennap. Elsőnek én kerestem, de kipróbáltam hogy mi van akkor, ha én nem írok rá, és ahogy hazaért már 2 percen belül rám is írt. 3-4 nap szünetet talán kibírtam volna, és azt tényleg meg is kellett volna tenni, így utólag visszagondolva már bánom. De szerintem így is bejöhet a tervem. Most barátokként beszélünk ugye... és így is be tudom neki bizonyítani, hogy az a dolog, ami miatt vége lett, már nincs többé. Eddig egészen jól haladunk, 1 héttel ezelőtt ilyenkor eléggé el volt hidegülve tőlem, most meg már tök jókat szoktunk beszélni. Szóval a cél, hogy lássa rajtam, hogy megváltoztam + sikerüljön minél többször megnevettetni, és akkor szerintem sikerülhet visszaszerezni. Legalább is nagyon remélem...
2016. márc. 6. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát most már tényleg mind1 :S de ha már beszéltek, sztem mondanom sem kell hogy ne könyörögj neki, ne ígérgess :) ezekkel elrontasz mindent, ezek helyett ha látja rajtad hogy életvidám vagy, és tényleg pozitív irányba változtál, az 8 milliószor többet ér
2016. márc. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérj meg, hogy adjam vissza xP
2016. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szakítás után barátoknak lenni - - meghalt a kutyád de megtartod... újra összejönni az exeddel - - meghalt a kutyád, eltemeted majd kiasod és éled vele a mindennapjaidat... torj el egy tányért és ragaszd meg ugyanolyan lett? ne szorakozz velem ember keress mást aki egyszer szakit megteszi másodjára is... próbáltam így van...
2016. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!