Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ez a korkülönbség? 17F/13L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ez a korkülönbség? 17F/13L

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Te most a lány, a fiú, vagy egy harmadik személy vagy?
2016. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiú. :)
2016. okt. 23. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gaz de nem egeszseges. Neked (jobbesetben) mar szexualis vagyaid vannak es fejben is erettebb vagy elvileg. Egy 13 eves kislanynak jobbesetben semmi szexualis vagya nincs, es fejben is kislany. 17F
2016. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy gondoltam hogy ez az indok fog az emberek fejébe jutni először. Azért remélem nem fognak cinkelni. :)
2016. okt. 23. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Huu azt hiszem, ma olvasom kb. 20.-szorra ezt a kérdést...

Szerintem csak törődj bele, és ne érdekeljen más emberek véleménye:)

2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól kijöttök egymással, akkor semmi baj nincs vele.

Ha már a szexuális témára terelték előttem a szót, annyit megjegyeznék, hogy ne siess el semmit. Ő még túl fiatal. Beszéljetek erről, és csak és kizárólag akkor történjen meg a dolog, ha a barátnőd is szeretné. Ne hajtsd bele semmibe. Várd ki, míg ő is készen áll, vagy keress egy idősebb lányt, akivel már tudsz szexuális életet élni. :)

2016. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék vele lefeküdni, megbeszéltük ezt a témát.
2016. okt. 24. 22:28
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egyálatalán nem gáz. Elég nagy baj, hogy sokan úgy gondolják, hogy egy ilyen kapcsolat nem működhet. Ha szerelmesek vagytok egymásba, nem számít a korkülönbség. A szexualitásról meg csak annyit, hogy ha tényleg szereted, ki fogod várni míg ő is elég érett lesz ehhez a dologhoz. Márpedig biztos vagyok benne, hogy szereted. :) Sok boldogságot!
2016. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!