Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb lányba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy meccsen, ahol abszolút véletlenül találkoztam egy aranyos lánnyal (egymás mellé szólt a jegyünk). Már akkor nagyon jól elbeszélgettünk, nem mellesleg még a csapat is nyert, szóval igazán jó kis este volt :) Másnap reggel, amikor ezt az egészet végiggondoltam, akkor jöttem rá, hogy teljesen belezúgtam a lányba, azóta szinte csak rá tudok gondolni.

A probléma csak annyi, hogy én már elmúltam 21 éves, ő viszont még csak most 15. Az viszont igaz, hogy egyikünk se egy tipikus korabeli személy. A lánynak van egy barátságos, közvetlen stílusa, de egyértelműen komoly céljai vannak az életben (magyarul nem egy klónozott tinip*csa). Én meg hát.. Senki nem mondaná meg rólam, hogy már ennyi idős vagyok, kinézetre semmiképp sem, de egyéb tekintetben sem tartom még igazán felnőttnek magam (gondolkodásban már eléggé érett vagyok, inkább másban vagyok úgymond kicsit lemaradva a velem egykorúaktól). Azt tudni kell rólam, hogy eléggé elcseszett fiatalkorom volt, és talán most próbálom meg bepótolni azokat az éveket.

Szerintetek működhetne köztünk egy igazi párkapcsolat? Nekem eddig még csak egyszer volt barátnőnek nevezhető viszonyom, az is már 3 éve, a lánynak a korából adódóan még semmi. Természetesen nem ajtóstul akarnék a házba rontani, a szülőknél amúgy is nehéz dolgom lenne elsőre. Mindenesetre jövő hétvégén újra találkozok a lánnyal, már nagyon várom hogy újra láthassam :)



2016. okt. 18. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Működhetne :) Kicsit kompromisszumot kell kötnötök, például szexuális téren de nem lényeg szerintem ez a szerelemben. :) Én 19 éves fiú vagyok barátnőm 16, oké csak 3 év de a szitu hasonló volt anno nekünk is :)
2016. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

jogilag semmi baj vele (14 éves kor az ún. beleegyezési korhatár). az más kérdés, hogy a fatert nagyon meg kell győznöd, illetve a haveri köröd reakciója (ez másodlagos, de neked kell tudni, illetve túllépni rajta).

Meg ugye jogosan várja el a csaj, hogy még "várni akar", legyél türelmes.

De megvan a rizikó, hogy "villogni akara" a barátnői előtt, hogy huszonéves pasija van (bár azt mondtad érettebb a koránál, szóval kívülállóként megint csak nem tudom ezt megítélni)

De úgymond bajod nem lehet belőle, jogilag.

2016. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
hát működhet de max egy két éves kapcsolat az ilyen fiatal lányoknál szinte garantált hogy ennél többet nem lehet tőle várni
2016. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mukodni fog, ha magyon akarod es a lany is komolyan veszi andolgot. En anno 15 voltam mikor osszejottem a baratommal aki 19 eves volt. Haveri kore befogadott, mostanra mar "irigylik", hogy van egy ennyi idos baratnoje :) ja igen elfelejtettme hozza tenni, hogy en 18 multam a baratom meg nehany honap mulva tolti be a 23at.

Csak remelni tudom, hogy a lany valoban komolyabb. Nert ugye te komolyan akarod ezt es ha a lany nem jgy gondolja es xsak egy kis kalandot szeretne akkor nagykn megszivnad vele.

Ismerd meg eloszor, utana fuss megint ezen vegig, hogy te tenyleg vele szeretnel e lenni.

Ui.: bocsi a gepelesi hibaert, telorol vagyok es sietva irok.

2016. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat mindenkinek :) Ahogy már írtam, nem szeretnék elsietni semmit, amúgy sem vagyok az a típus. A lány nagyon aranyos volt a múltkor, szerintem én is szimpatikus voltam neki, de egyelőre még nem láttam rajta, hogy a szerelem is kölcsönös lett volna. Remélhetőleg ez még változik majd :) Facebookon már felvettük egymással a kapcsolatot, és szerencsére egyre közelebb van a jövő szombat is :)
2016. okt. 20. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én le sem állnék 21 éves pasival.

15/L

2016. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel le is pofoználak (már bocs) de azért kicsit fura ha egy 21 éves fikcód van hiszen .. Mondjuk azt a csaj baráti köre (már ha tényleg tipi tinik) lefogja kur.azni meg is értem őszintén + nincs olyan hogy a szerelem bármire képes ,hidd el az osztálytársamnak is 23 éves palija van és hát ... Fogalmazzunk úgy hogy nem igazán a szerelem a legfontosabb --> ha tényleg komolyan gondolod 1 úgy se tudsz várni 2 a szüleit iszonyú ciki pillanatok sora után nem fogod meg győzni 3 szerintem a csaj se megy bele ( én legalábbis nem tenném) és tényleg nem bántásból csak őszinte érzelmek egy 15 éves lánytól
2017. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó!

Próbálok nem lesüllyedni arra a bunkó szintre, amivel te megírtad a kommentedet, de nem lesz könnyű...

Először is szerencsére nem minden ember gondolkodik hasonlóan, mint te ebben a kérdésben, a fogalmazásmódod alapján TE valóban nem sok értettséget mutatsz, szóval szerencsére az említett lányban és benned nem sok közös van...

Az engem meg nagyon nem tud érdekleni, hogy a te osztálytársad miért van együtt a 23 éves pasijával, bár ahogy sejtem egyikük sem nagyon tud az ágyjeleneteken és az alapvető emberi szükségleteken kívül más, esetleg tartalmasabb dolgokat felmutatni...

De hogy a végére én se vegyek vissza ebből a primitív stílusból, bár rám nem ez jellemző: tudod kit pofozgass, hülye p'csa.

2017. ápr. 26. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:
minimum szoptasd le
2017. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!