Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam fiatalabb fiúba most mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na, szóval nagyon tetszik márbtöbb hónapja egy bálam egy évvel fiatalabb fiú, de nem merek hozzá odamenni, mert folyton a haverjaival lóg segítsetek létszi! 16L

2016. febr. 16. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg zavarnak a barátai hivd félre vagy várd meg amig egyedül nem marad.
2016. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel fiatalabb?
2016. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét facebookon is ráirhatsz.
2016. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 évvel fiatalabb, és bincs facebookja, mert szerinte hülyeség. Azért köszönöm a gyors kommenteket!
2016. febr. 16. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond az, ha fiatalabb. :)

Valamikor biztos lesz rá alkalmad megszólítani, esetleg iskolából hazafelé menet. Nem hiszem, hogy egy percig ne tudna elszakadni a kedves haverjaitól. :D

2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, de az egyik haverjával jár suliba. Meg ma mikor jöttem haza hallottam, hogy valamilyen lányról beszélt az egyik haverjával és annyira félek, hogy jár valakivel.. De nem tudom, hogy kérdezzem meg tőle, hogy most van e barátnője.. Mert az egy kicsit hülyén jönne ki. Segítsetek kérlek!
2016. febr. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!