Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam fiatalabb srácba?! (többi lenn)

Figyelt kérdés

Megismertem egy 16éves srácot, nagyon aranyos érettebb a koránál, mentálisan és kinézetre is.

Jól érezzük magunkat egymással és egy együtt töltött nap után, még közelebb kerültünk egymáshoz, engedtem neki hogy megcsókoljon, és annyira jó érzés volt és úgy érzem, hogy többet érzek iránta mint barátság.


De 3 évvel idősebb vagyok nála.. nemtudom hogy ez így helyes-e vagy van-e értelme, jövője.. belemenni egy kapcsolatba.


Mit gondoltok erről?


2015. nov. 11. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan gyertek össze és majd akkor meglássátok,hogy fog e menni vagy nem.

Mások véleményével meg ne foglalkozzatok.

Ha meg tartós kapcsolat lesz pár év múlva már nem lesz olyan érdekes ez a körkülönbség.

Persze most se az de ügye általában fordítva szokott lenni.

2015. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
hát, elég mély önbizalomhiányod lehet ha ilyen formában menekülsz vissza az időben. A barátnőid férfiakkal lógnak majd, bejárják a világot, megházasodnak, ti pedig meg tudjátok vitatni mi volt matek órán.
2015. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1: én is erre gondoltam, hogy egy próbát megér, csak gondoltam kikérem mások véleményét is :)


2: mi köze is van az önbizalomhiánynak ahhoz, hogy véletlenül egy fiatalabb srác személyisége fogott meg?

2015. nov. 11. 09:50
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Hát eléggé el lehetsz keseredve hogy kisfiúkra mászol rá. De nézd a jó oldalát évfordulóra szülinapra karácsonyra ajándékon nem kell gondolkodni a matchbox tuti ötlet.
2015. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jaa biztos nagyon el vagyok keseredve. mellesleg több velem egy korosztályú srác is érdeklődött irántam mióta újra szingli vagyok, de ők nem fogtak meg. szerintem azért ettől nem vagyok kevesebb.
2015. nov. 11. 10:07
 6/21 MrPifta ***** válasza:
3 év, hagyjuk már... 20 fölötti különbségnél már lehetnek vagy eltérések az életvitelben, 3 év az semmi
2015. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem ritka eset hogy a kétségbeesett tinilányok fiatalabb srácokkal jönnek össze mert azoknak még nincsenek igazán elvárásaik, bár 19 évesen még mindig itt tartani kissé aggasztó.
2015. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A párom 2,5 évvel volt idősebb, amikor összejöttünk. Én akkor töltötte be a 16.-ot.

30 éve együtt vagyunk.

Ennyi.

2015. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

istenem kár volt feltennem a kérdést, szánalmas hogy mindenki csak azzal tud jönni, hogy kétségbeesett meg elkeseredett tinilány vagyok. (tisztelet a kivételnek!)


a kérdésem az volt, hogy milyen esélyei lehetnek egy ilyen kapcsolatnak? nem az, hogy kétségbeesettnek tűnök-e attól, hogy emberszámba veszek egy nálam fiatalabb srácot és nem a kora alapján ítélem meg, hanem adtam neki esélyt, hogy megismerhessem. :)

2015. nov. 11. 10:41
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi az esélye? Nulla. A srác párszor levarr aztán felszed egy korabeli csajt hogy villoghasson a spanoknak.
2015. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!