Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam fiatalabb srácba?! (többi lenn)

Figyelt kérdés

Megismertem egy 16éves srácot, nagyon aranyos érettebb a koránál, mentálisan és kinézetre is.

Jól érezzük magunkat egymással és egy együtt töltött nap után, még közelebb kerültünk egymáshoz, engedtem neki hogy megcsókoljon, és annyira jó érzés volt és úgy érzem, hogy többet érzek iránta mint barátság.


De 3 évvel idősebb vagyok nála.. nemtudom hogy ez így helyes-e vagy van-e értelme, jövője.. belemenni egy kapcsolatba.


Mit gondoltok erről?


2015. nov. 11. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"a kérdésem az volt, hogy milyen esélyei lehetnek egy ilyen kapcsolatnak?"

Szerintem én erre válaszoltam.

#8. voltam

2015. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
igen! nem is neked szántam, elnézést ha úgy jött le. neked köszönöm szépen a választ! :)
2015. nov. 11. 11:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Szívesen! :-)
2015. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel senki véleménye csak azoké akik azt mondják amit hallani szeretnél akkor ne írj ki kérdést.
2015. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek 41%-ossal, hogy arra az esély, hogy egy 16 éves gyerek abban a korban találja meg azt, akivel együtt marad és vele éli le az életét örökké, olyan körülbelül 0,01%. Te már 19 évesen kicsit előrébb nézhetsz, de azért még mindig nem biztos a dolog, hogy akivel összeállsz, azzal is maradsz. Ha majd 23-26 évesek lesztek, akkor lehet a dolog már simán. De 16 éves ember még gyerek, szóval járhatsz vele, de semmi értelme, mert a végeredmény szakítás. De azért sok sikert! :)
2015. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet jövője a kapcsolatnak. A korkülönbség most nem számít, és lehet azzal jönni,hogy még gyerek, de más kérdéseknél meg szidva vannak, hogy ilyen korán érnek.

Úgyhogy kedves kérdező! Vágjatok bele bátran, és majd meglátjátok. :)

2015. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel a 3 évvel,nem értek egyet a többiek véleményével. Ha úgy érzed szereted őt, akkor csak az számít. Mindig lesznek emberek,akik oltogatják a másikat,de a világ legnagyobb hibája lenne miattuk nem megtenni valamit. :)
2015. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem a válaszolók többségét. Most komolyan, mi rossz van ebben? Én 23 éves nő vagyok, a párom 21, de együtt tervezzük a következő 50 évet. Valamiben ő az érettebb, valamiben meg én és ez így pont jó. Ritka az érett 16 éves fiú, de a kérdező pont talált egyet, hát ismerkedjenek!
2015. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, adok egy esélyt a dolognak:)
2015. nov. 12. 13:12
 20/21 anonim válasza:
20 évesen jöttem össze egy közel 18 éves fiúval, most 27 vagyok, ő 25. Két éve vagyunk házasok, van egy fél éves kisfiunk. Nagyon boldogok vagyunk! :)
2015. dec. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!