Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Osszevesztem egy fiúval..sajnos egy hónapja nem beszéltünk,mert nagyon megharagudott rám..elég sok olyat állítottam róla ami nem igaz,es beleunt.Aztan végül megszakítottuk a kapcsolatot,en írtam neki,de azt írta h hagyjuk abba.

Nagyon hiányzik.Latom,h szerelmes idézeteket tesz ki folyamatosan,de nem ír.Egy hónapja nem beszéltünk.

Mit tegyek?

Írjak rá ismet?szeret ?vagy nem?

Fiúk,ti mit gondoltok?

Valami jo tipp?...


2016. okt. 13. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt elcseszted. Gerinctelen voltál. Én a helyedben elsüllyednék a föld alá.

NE írj rá. NEM szeret téged. Sőt. Valószínűleg utál.

Hagyd békén szegény fiút.

2016. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fuck Like a WHORE és viszafogad.
2016. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aztán minek hazudoztál össze-vissza te ribi?
2016. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd őt békén.. Valószínűleg szeretett, vagy kezdett benne kialakulni valami, erre te összetörted őt.. Ilyen helyzetben nincs bocsánat, ne is várd el tőle, inkább gondolkozz azon, hogy miért kellett ezt megcsinálni vele.


17/F

2016. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!