Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem az egyik osztálytársam, hogyan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Szokott velem flörtölni is, neha megsimogatja az arcom, és egyfolytában ölelget. Más lányokkal is csinalja ezt, csak azok el is utasitjak, en viszont nem. De szeretnék tōle más is a flörtölésen kívül, hogyan tudnám elcsábítani? 9dikesek vagyunk, én 14L ō 15F
2016. okt. 8. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
csókold meg. Ha minimálisan is kedvel, viszonozza, ha nem, akkor szopacs
2016. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Domaházy Ákos ***** válasza:
Szerintem jöjj vele össze ha úgy gondoljátok.én 18 vsgyok és szinte percek alatt megisnerkedtünk suliban és nagyon odavagyunk egymásért minden szinten illetve úgyis hogy mi ikerlángok vagyunk kiegészítjük egymást. úgyhogy legyél szép csaj és tégy valamit itt az s kérdés hogy akarjátok e de csak beszélni kell szát nyitni és tenni azért hogy meglegyen ennyi.
2016. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Legyél önmagad! Tudom, hogy nehéz elmondani valakinek, ha tetszik. Keress jeleket, de ne értelmezd túl őket!

Sok sikert!:)

2022. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!