Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van ra esely hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ra esely hogy eszrevett? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Szoval most kezdtem a szakkozepet. Meg tavasszal megismerkedtem egy fiuval aki abba a suliba jar mint most en. Csak harom evfolyammal feljebb. Nah az a lenyeg hoy mikor megismerkedtunk tavasszal delutanra bejelolt. Nyaron viszonylag sokat beszelgettunk facebookon. Az esetek nagy reszeben o irt ram. Mondjuk ugy 80%-san. Aztan nyar vegen volt egy taborunk ahova o is jott. A taborban oke a nevemet tudta meg mondta meg egyszer egy feladat soran megfogta a karom. De nagyjabol ennyi. Jah meg egesz tabor alatt napszemuveg volt rajt igy soha nem mertem ranezni mert nem tudtam hova nez. Es ugye ha en belenezek a szemebo o azt latja de en nem latom hogy o hova nez. Ezert is volt ha veletlenul odaneztem es o is arra nezett ahol en voltam gyorsan elfordultam mert nem tudtam hogy o most enem nez vagy csak random arra nezett. Aztan a tabor vegen mikor a csomagjainkra vartunk akkor mellettem allt. De mikor megkapta a taskajat akkor is ottmaradt. Oke ez nem jelenet semmit. En is tudom. Nem is akarok semmit bekepzelni. Nah es a tabor utan nagyon sokat beszelgettunk. Tenyleg. Es itt is az dominalt hogy inkabb o irt ram mint en ra. Nah elkezdodott a suli. A folyoson ritkan talalkoztunk. Ilyenkor koszont. Multkor a folyoson elkaptam mert alairasokat gyujtogettem es amig dumaltam hozza vegig mosolygott mint a telybetok. Persze en is. Tiszta voros lehettem. Aztan az elmult egy hetben a folyoson tobbszor is osszeneztunk. Persze valoszinuleg pont tok veletlen nezett arra de...nem tudom. Es multkor mikor eppen mentem el mellette koszont. Es fuuu belenezett a szemembe es egy kicsit mosolygott. Es ot perc mulva talalkoztunk es megint koszont..xd. Nah es tudom ez nem szamit semmit de mindig lajkolja az osszes kepem. Oke nem szamit de ez nekem olyan nagy boldogsag:) Es penteken surgosen kellett tole valamit kerdeznem. De miutan valaszolt en nem irtam. Es o felhozott valami temat. Tok aranyos volt:). Nagyjabol ennyi. Szoval igazabol nem tortent semmi olyan fuu de nagy dolog de ezek a pici dolgok mindig feldobjak a napom. Es jajj nem tudom elmondani hogy mit is erzek. Ha ra gondolok nyomni kezd a hasam. Ha arra gondolok mik "tortentek" mosolyogni tamad kedvem. Es mikor talalkozok vele egyszeruen olyan merev es komoly leszek. Nem tudom. Viszont az a problemam hogy nagyon sokaknak bejon. Marmint tobb osztalytarsamnak is tetszik. Jo igazabol kizart dolog hogy pont engem vett volna eszre de szerintetek mit tudnek csinalni hogy egyszer az eletben eszrevegyen? Elore is koszi az ertelmes valaszokat! Mindenkinek megy a zold pacsi:)))

2016. okt. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szövegtagolás egyes... Amúgy meg rég észrevett, csak mindkettőtök töketlen és nem lép.
2016. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy erzem elozo valaszolo hogy a valaszod kicsit durvara sikeredett de koszonom a valaszodat:)
2016. okt. 2. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de tényleg értelmzehetetlen a fele így, hogy mobilról írod és nem tagolod a szöveget.

A másik része meg lehet durva, de ez tényleg az a fajta töketlenkedés, mikor üvölt az egészről, hogy tetszetek egymásnak és mindketten nyuszik vagytok lépni bármit, aztán megy a szenvedés ezerrel.

2016. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen most igy visszaolvasva latom hogy a szoveg fele amit irtam ertelmetlen. De jol mondod ez azert van mert siettem es telefonrol irtam. De a te valaszodat is koszonom. Csak nem tudom. En ezt igy nem tudom elhinni. Egy olyan sracrol van szo aki elott minden lany zavarba jon. Nem tudom hogy mert pont engem vett volna eszre. De tenyleg koszi a valaszodat:)
2016. okt. 2. 13:01
 5/6 anonim válasza:
100%

Én véleményem is az, hogy már rég észre vett... ha nem így lenne, nem is beszélnétek, nem is mosolyogna rád és egyéb...

ahogy az előttem szóló is elmondta, egyikőtök se mer lépni, te eldöntheted hogy megteszed a lépést és vagy lesz valami vagy nem, de akkor legalább már tudod.... vagy megvárod, míg lesz másik lány aki bátrabb volt...

2016. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb használj

bekezdést.


Sortörést.


Így nincs kedvem elolvasni, ne haragudj.

2016. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!