Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miert csinalja? Nem ertek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinalja? Nem ertek semmit. SOS. Bovebben lent

Figyelt kérdés
Ugy kezdodott az egesz hogy szinhazba mentem a csaladommal.Ott az egyik 15 eves srac folyton velem szemezett es nagyon megtetszett.Eloadas utan irtam neki facen hogy tetszett a darab.Aztan beszelgettunk...sokszor csak hosszabb ido utan irt vissza..es eleg egyertelmu jeleket adott hogy tetszem neki pl. Azt mondta bejon neki egy lany es kertem hogy irja korbe es engem irt le....vagy ilyen smileket kuldott: :* :3 meg hasonlo matricakat mar egy ideje nem besztunk es akkor ram irt beszelgettunk eleg bensos dolgokrol.Azota nem. Es baratnoje lett de kozben meg kuldd jeleket..pl a profilomat ,,meghuhazza"....o mondta hogy nagyon szereti a baratnojet de en is ot csak ezt nem tudja....nagyon szeretem o nekem tokeletetes....mit csinaljak? Ha baratnoje van akkor hagyjam? De az a bokkeno hogy nem birom elfelejteni.... NAGYON KENE VALAMI SEGITSEG 13/L (es kerlek ne irjatok olyanokat hogy meg nem tudom mi a szerelem mert az eletemre megmerek eskudni hogy ez az)

2016. aug. 16. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van barátnője? Sztem csak féltékennyé akar tenni
2016. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az elsővel egyet értek, viszont ha nagyon szereted, akkor cselekedj, ha van barátnője ha nincs

Egy próbát megér. Attól hogy van barátnője, bejöhestz neki szerintem.

Es ha nem láttad élőben a barátnőjét akkor lehet hogy csak mondta..

Mert ugye mondani bármit lehet;)

2016. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz...meg fogom probalni..de nagyon elek attol hogy ha nem jovok be neki akkor csak beegek es az nagyon gaz lenn:(
2016. aug. 16. 19:06
 4/5 anonim válasza:
Mindenki fél az ilyesmi válaszoktól, és ha a srác nem egy bunkó paraszt, akkor nem fog semmi olyat csinálni/mondani hogy rosszul érezd magad. És sok sikert :)
2016. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:))
2016. aug. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!