Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hülye kérdésnek fog tűnni. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdésnek fog tűnni. De válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Hogy kell randizni, hogy kell ranfira hívni a lányt? Mit kell/lehet/szabad a randi alatt csinálni? Hova menjünk?
2016. szept. 27. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy.

Először is, nem árt ismerni a csajt legalább egy picit :)

Másodszor, fel kell dobni neki egy lehetőséget, hogy elmehetnétek ide-oda.

Mit szabad? Bármit, amit látsz hogy enged. Csajfüggő, van aki első randin az ágyadba megy, van aki a csókig sem megy el.

Hova? Ez szubjektív... viszont moziba semmiképp :D

2016. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szépen kinyitod a szádat és megkérdezed tőle, hogy el akarna-e jönni

Olyan helyre menjetek ami úgy véled, hogy tetszene a lánynak

Légy kedves és fizess te :D

Ja és ha bármi nem tetszik neked inkább várd meg ameddig egyedül vagy és intézd el magadban

2016. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a lány 17, én 18 éves vagyok. Nagyjából ismerem. Azt tudom, hogy moziba nem menne elsőnek, de nem is vinném. Tudom, hogy egy bizonyos édességet nagyon szeret, azt lehetne vinni, amikor találkozunk? (még élőben nem láttuk egymást)
2016. szept. 27. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
csokit persze,valami nyugis helytr elmentek beszelgetni es kesz:)
2016. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!