Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit válaszolnátok az anyuka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok az anyuka helyében?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, többször kérdezte már az anyukáját hogy nem-e aludhatnánk együtt. A válasz ez idáig nem volt, lassan fél éve az utolsó próbálkozásnak, azóta felhozódott már a téma más ügyek miatt. Megismertem a véleményét miszerint az ő neveltetése miatt nem engedi az együtt alvást, az ő szülei sem engedték őket.

Ha ti lennétek helyette mit válaszolnátok ha leültetnélek titeket (nem a barátnőmre bíznám hanem én magam) és megkérdezném hogy együtt alhatnék-e végre a lányával?

A tőlem telhető legnagyobb tisztelettel elmondanám hogy az én szüleim már egy éve is támogatták az ötletet és csak az ő(ők mert az após is beleszólhat talán) helyeslésére várunk. Nagyon sokat jelentene a kapcsolatunknak, nem lenne túlzottan rendszeres max heti 1 alkalom mert egy településen lakunk, de mégis óriási előrelépés lenne számunkra hisz én érezném hogy megbízik bennem azáltal hogy aludhatok a lányával.


Én 19 barátnőm 18.


Kiváncsi vagyok ti mit szólnátok hozzá mik a saját gondolataitok, és hogyan képzelnétek el az ő szemszögéből.



2016. jún. 19. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok anyuka még úgyhogy erre nem tudok választ adni. Ne értsd férre nem cseszegetés képpen mindom csak ha belegondolunk akkor egy szülő mindig vigyáz a gyerekére

Csak ezzel az a gond hogy az a ,,gyerek,, már felnőtt azaz 18 éves. Szóval ez által már nincsen olyan nagy beleszólása mint amikor még kisebb volt. Persze azért tiszteletben kell tartani de mégis 18 éves a lány

Szóval szerintem együtt kellene aludnotok

2016. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem megy olyan könnyen az. Előszöris mikor megkérdezte barátnőm utóljára akkor úgy összekaptak 2hétig alig beszéltek egymással. (Csak a kérdésen így összekaptak, mi lenne ha csak itt aludna, előtte amúgy vagy 3-szor kérdezte kisebb vitákat indukálva..) Ezt pedig nem szeretném újra mert ezt eltekintve nagyon rendes az anyuka. Ezen kívül mindenben támogat ha kell. Szeretnék békés körülmények között élni. Nyilván megcsinálhatnánk de akkor biztos egy tróger lennék a lánya meg legalább áruló. Szeretnék a "törvényes utat járni". Érdemes felkötnöm az övet és bátorkodnom előrelépni?
2016. jún. 19. 01:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj az anyjával. Ennél jobbat már én se tudok. Viszont hajrázok hogy sikerüljön
2016. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félek az elhatározástól de muszáj vagyok lépni, mostanában már többen is feszegették nálla a kérdést szerencsére. Legjobb az volt mikor a szomszéd kislány megkérdezte jól halhatóan hogy én együtt alszok-e már a barátnőmmel. :D Viccesen fogja fel a dolgot de mindig nyomatékosítja a dolgot valahogy 1-1 szóval. Meg fogom próbálni valószínű de azért még várok pár valaszt esetleg tanácsot hogyan vezessem fel stb. Én türelmes vagyok de másfél év az másfél év szerintem ebből le szürhette hogy nem játszadozom a lányával...
2016. jún. 19. 01:52
 5/10 anonim ***** válasza:

megmondom őszintén, nekem ezt olvasni egy tök pozitív élmény volt. oké ... hogy a szülő mondjuk ilyen témában nagyon szigorú, félti a lányt satöbbi, ilyen van még, de az hogy ti ennyi idősen nem sz*rajátok ezt telibe, és olyan megoldást akartok, ami mindenkinek elfogadható ez nagyon kellemes meglepetés ...


az ő szemszöge nagyon egyszerű, az ő kicsi lányát ne k*rogassa senki ... amúgy lehet fagyizni, meg állatkertbe járni, de azért na .. vannak határok


a ti szemszögetek sokkal fontosabb, nyilván ennyi idősen már ezen túlvagytok és az együtt alvás azért már beleférhet ... a lány az akinek itt a konfliktust fel kell vállalni , nem lesz más megoldás, mert nem hiszem hogy egyik percről a másikra az anyuka véleménye megváltozik .. te azzal tudsz segíteni, ha tényleg meggyőződ anyát arról, hogy ha már valaki "becstelenítni" a kislányt, akkor a legjobb, ha te teszed, mert nálad jobb párt nem kívánhat neki ... persze ha tényleg érdekel anya véleménye :D és ha konfliktus van, és te is ott vagy, akkor normális felnőtt emberhez méltó módon próbálsz érvelni a téma mellett ...


innentől már csak anya intelligenciáján múlik, hogy hogy reagál a dologra, mert ha nem elég okos, nem látja be hogy akármennyire is kapálózik , felnőttek vagytok és azt csináltok amit akartok tulajdonképpen ... ezzel maximum azt érheti el, hogy rossz viszonya lesz a lányával, az időt nem tudja megállítani és ezek akár tetszik, akár nem természetes dolgok ... szóval sok sikert

2016. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

"az ő szemszöge nagyon egyszerű, az ő kicsi lányát ne k*rogassa senki"


Nem szeretnék itt a világon senkit se megbántani,DE! Most őszintén?! Ha már fél éve együtt vannak ,akkor azért az anyuka is csak gondolhatja ,hogy történtek már azért ott dolgok.

Akkor nem értem mi a gond az együtt alvással?

Nyilván a nemi aktus ugyanúgy megtörténik (ha együtt alszanak ,ha nem) ,csak annyi különbséggel ,ha együtt alszanak akkor reggel a "kicsi" lánya a szerelme mellett ébred! (Ami szerintem egy nagyon jó dolog)!


Vagy ha esetleg az anyuka még mindig álomvilágban él és elhiszi a tündérmeséket (talán ezért nem engedi az együtt alvást) ,akkor egy kicsit fel kell világosítani a dolgokról ,hogy ugyan már nem vagytok tinik és nem csak beszélgetni jártok össze!


Én tényleg kívánom kedves kérdező ,hogy végre átélhesd ezt a remek érzést!

2016. jún. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lett volna eszed elviszed nyaralni és ott együtt aludhattok. Nem minden szülő szereti ha vadidegen gyerek mászkál a lakásukban.
2016. jún. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát azért másfél év alatt lehet több vagyok vadidegennél.

Am az anyukája tudja hogy volt köztűnk nemi aktus mert ő fizeti a lánya gyógyszerét (így lett megállapodva ha kell én is besegítek)... Tehát tényleg nem ezért lenne a dolog. Nyaralás meg tavaly is volt most is lesz (ha minden jól megy). De az a 3-4 éjszaka egész évre smafu, jó mert szerencsére egymás után van de akkor is kevés. De amúgy az elejétől kezdve be volt osztva melyik nap talákozhatunk, ebbe belementem mert akkor még én is suliba jártam, ő is így s tanulásra is maradt idő.

2016. jún. 19. 07:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2016. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Továbbtanultok vagy dolgozni fogtok? Ha ennyire nem akar anyuka belemenni, akkor össze kell költözni.

Nem akarom anyukát bántani, mert írtad, hogy kedves de nekem ilyenkor olyan érzésem van mintha fèltèkeny lenne arra,hogy a kislányának most indul az èlete ès nehogy már jól érezze magát és èlje az életèt.

Ha tudja,hogy lefeküdtetek akkor pláne nem értem miért nem aludhattok együtt. Csak az irigysègre tudok gondolni.

2016. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!