Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyenkor? Kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyenkor? Kérdés LENT! Válaszolnátok erre?

Figyelt kérdés

Két kígyó és egy elefánt sétál a tengerpart mellett az elefánt egy vodkaszódát kér a kígyó meg egy kólát.. Kérdem én miért? A kígyók tényleg szeretik a kólát??

Amúgy viccet félre téve, most hogy a kedvetek jobb lett :D A kérdésem az volna, hogy szerintetek 6 hónapos fordulóra mi féle meglepetésekkel készüljek?? :)



2016. jún. 23. 00:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem lett jobb a kedvem, nehogy azt hidd:D Amúgy te ismered az illetőt, szóval te tudod. De szerintem felesleges minden ilyen fordulót tartani, de ti tudjátok.
2016. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDD Rohadtul nem volt vicces . Kicsit szürreálisnak érzem a helyzetet . Mi történt és mi köze a fenti kérdésnek a nem vicces vicchez, meg a lenti kérdéshez ,meg akkor most mivan, és hogy van csajod ilyen szar humorral vacsorával vagy ékszerrel szerintem :))))
2016. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez-az első ilyen :D.. Nem tartunk mindennap után XD.. Tényleg ez-az első :D.. Én arra gondoltam, hogy neki adom egy csomó rajzomat :D.. Vagy ez hülyeség?? Természetesen azok a rajzok neki is tetszenek és már volt olyan amit el kért tőlem, mert a falára kirakta volna… Meg sütnék neki és megvenném azt a dolgot amiről mindig beszél.. Ez így túl sok lenne elsőre? Vagy jó?
2016. jún. 23. 00:57
 4/23 A kérdező kommentje:

Azt nem viccnek szántam volna, ha viccet akartam volna mondani, akkor azt mondom, hogy „- Te Feri! Van töltőd?

- Van! Milyen kell? LG, Samsung, Nokia?

- Kolbász b....meg, kolbász ...”


Ez vicc :D Amit írtam az valami elmetisztítós dolog a részemről, hogy azt gondolod, hogy miiiiiiiii és teljes bedobással segíthess nekem

2016. jún. 23. 01:00
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor a nem vicces vicceddel megérintetted az elmém egy részét, ami azt sugározza, hogy vegyél neki kólát. Nme tudom honnan jött az ötlet, de nagyon erősen érzem az energiát
2016. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Mikor egy szúnyog száll az egyik golyódra, ráébredsz, hogy meg lehet oldani a dolgokat erőszak nélkül is."


Ezt minden fiúnak üzenem :D, remélem nem kerülök ilyen helyzetbe XD Kólát?? Azt nem szereti, egyikünk se iszik ilyen üdítőt max valami jó bort vagy pálinkát :D

2016. jún. 23. 01:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Esetleg vodkaszóda? Nem tudom honnan jönnek ezek az ötletek, hmm..
2016. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Gyerekek! megtaláltam az alteregóm XD.. Egy ilyen keresőn :D.. lehet elmondom neki, és ez is az ajándék része lesz :D, vagy azt mondom, hogy van még egy életem és itt a bizonyíték rá :D, de amilyen hisztis, biztosan megsértődne :), de nem majd pont ezért szeretem :), cuki mikor sír, én meg beteg vagyok, hogy ilyet írok :D
2016. jún. 23. 01:23
 9/23 anonim ***** válasza:
Hibbant vagy :D Miféle alteregóra leltél itt? Meg mi van? Szerintem is őt add ajándékba, vagy miről beszéltél:D
2016. jún. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt fogom mondani, hogy figyelj drágám nem tudom hogy mondjam el, de van egy másik életem és akkor megmutatom neki az alteregóm képeit, amit most letöltöttem :D.. Nagyon durva XD Tuti elhiszi majd :D
2016. jún. 23. 01:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!