Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyenkor? Kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyenkor? Kérdés LENT! Válaszolnátok erre?

Figyelt kérdés

Két kígyó és egy elefánt sétál a tengerpart mellett az elefánt egy vodkaszódát kér a kígyó meg egy kólát.. Kérdem én miért? A kígyók tényleg szeretik a kólát??

Amúgy viccet félre téve, most hogy a kedvetek jobb lett :D A kérdésem az volna, hogy szerintetek 6 hónapos fordulóra mi féle meglepetésekkel készüljek?? :)



2016. jún. 23. 00:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lol, mutasd nekem is xd
2016. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem, mert a csávó úgy néz ki, mint egy meleg XD.. Most magamnak ártottam ezzel a mondattal XD.. Lehet meleg vagyok? Nem vagyok az, de akkor úgy nézek ki :D
2016. jún. 23. 01:40
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor mindketten úgy néztek ki , mint valami meleg, de neked van csajod , de akkor is elgondolgókodtál, hogy meleg vagy-e. XD
2016. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De ő se meleg :D.. És helyes gyerek, csak idősebb :O.. Valami régebbi képet kell keresnem róla, mert nekem nincs borostám XD.. De ha 10 évvel korábbi képeket is találok, akkor még hihetőbb lesz majd :D
2016. jún. 23. 01:45
 15/23 anonim ***** válasza:
Szóóval szerinted helyes? :/ Akkor lehet csak te vagy a meleg
2016. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jah tök helyes, ha meleg lennék berángatnám a bokorba :).. "cuki" fiú feje van :D.. Most akkor ez nem önfényezésnek számít igaz?? Mert csak azt mondom, hogy ő nagyon jól néz ki és hasonlít rám :P.. Szóval nincs itt önfényezésről szó, de ha egyszer ilyen helyes a srác :D, persze kinek mi :D de már értem a barátnőmet :D
2016. jún. 23. 01:50
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem , nem önfényezés. Viszont egy fiút nagyon fényezel . Szerintem add a barátnődnek ajándékba azt a kérdést válaszokkal együtt. xdd
2016. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nézd én nem tehetek róla, hogy jól néz ki és sok lánynak bejön valószínűleg :D.. Vagy igen? Mi van, ha ő az apám? Habár, akkor 10 évesen kellett volna csinálnia, de ha valaki ilyen helyes, akkor simán du*nak vele 10 évesen is XD. Nah jó le állok :D
2016. jún. 23. 01:56
 19/23 anonim ***** válasza:
Beteg vagy :D Te is megdugtad volna 10 évesen, mi?
2016. jún. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Amikor én 10 voltam, akkor ő 20 éves volt.. Most azt kérdezed, hogy a 20 éves énjét raktam volna meg 10 évesen vagy a 10 éves énjét a mostani életkorommal?
2016. jún. 23. 02:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!