Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha sokan szeretik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The.w.Mega kérdése:

Mit tegyek ha sokan szeretik a barátnőm, és úgy látom hogy ő is mást szeret?

Figyelt kérdés

Szóval nem akarok olyat hogy agyon b#szom az összeset, de elég zavaró. Kislányoznak, cica stb. Szóltam nekik hogy huzzanak a g*cibe de ha 1 napot nem vagyok, már megy. Onnan tudom hogy vannak ,,Kémeim" xD :)


Mit tegyek? Küldtem már őket de semmi. Szóltam a barátnőmnek, de nem ír vissza. Amikor személyesen szólok neki leráz. Mi legyen??



2016. szept. 21. 07:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én 19 vagyok, o 18
2016. szept. 21. 17:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld meg ezt vele ha meg nemhajlandó veled megbeszélni fenyegesd meg a szakítással..így tudod éreztetni vele a helyzet komolyságát
2016. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na, megint egy onbizalomhianyos kisfiu, aki kemenykedessel probalja palastolni hogy baromira be van rezelve.


Jegyezd meg: a baratnod nem a tulajdonod. Ha jol nez ki akkor mas ferfiaktol is kapni fog bokokat, es ha normalis no akkor ez nyilvan imponalni fog neki. Nem kell neki elkuldeni oket, es nem kell bbebujni neki egy sarokba csak azert mert te attol rettegsz hogy talal egy jobbat.

Semmi rossz nincs abban ha valaki bokol a baratnodnek. Inkabb legyel ra buszke hogy ilyen csajod van.

2016. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!