Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók alkalmával gáz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók alkalmával gáz ha meg kérdezem hogy megcsókolhatom-e?

Figyelt kérdés

Néhány éve már talalkozgatunk, de csak most érzem úgy hogy el jött az alkalom, és szerintem 2 év után túl nagy váltás le nne ha csak úgy kérdés nélkül rontanék neki

16/f



2016. szept. 20. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyám..hát csókold meg, 2éve ismered XDD
2016. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg. Finoman közeledj felé, és látni fogod az erre adott jeleket.
2016. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Markold meg a pináját. Ha nem basz nyakon akkor nyugodtan megcsókolhatod.
2016. szept. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogd meg a vállát majd a nyakát kezd el puszilgatni, tuti bejön ezt álmodtam >< de tényleg xD
2016. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg ha már ennyi ideje ismered.nem lesz belőle baj. Énis megkérdeztem barátnőmet és aztmondta hogy persze aztán jó sokáig csókolóztunk szóval nincs ebből baj, és legalább kicsit fel tudok készülni így mindkettőtöknek jobb. Nekem bevált, neked is hátha. Sok sikert, 16/F
2016. szept. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ne kerdezd meg.Az olyan luzer dolog sztem.

Kozeledj fele es latni fogod a reakciojat

2016. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is aranyos dolog, ha előtte megkérdezed. Nem éri majd váratlanul. Én örülnék neki
2016. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!