Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány. Találkoztunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ságvári Gábor kérdése:

Van egy lány. Találkoztunk egy párszor, megcsókolhatom?

Figyelt kérdés
Van egy lány.Találkoztunk egy párszor, és holnap találkozunk de facebookon meg skypen át beszéltük át beszéltük és mind a ketten érzünk valamit és holnap szerintetek megcsókolhatom egyből miután le száll a buszról?

2016. máj. 14. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Inkább 2 puszit adj neki kezdésnek.
2016. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még várj vele kicsit.
2016. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én közben ha úgy jön az alkalom?Mert le viszem a margit szigetre :)
2016. máj. 14. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne rohand le! Csak nyugi! Lassan, fokozatosan! Adj neki időt!

Két puszi kezdésnek bőven elég! Az sem baj ha megkérdezed, hogy megpuszilhatod-e!

2016. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké,csak egész nap vele beszélek..meg ő mondta hogy szeretne valamit tőlem úgy érzi!
2016. máj. 14. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat nemtom egy lanyt mar az elso komoly randin meg kell csokolni szerintem hogy erezze a hatarozottaagot es az erdeklodest... Nyilvan nem percekig tarto nyelvesre gondoltam... Nekem esdig mindig bevallt
2016. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igy van ;)
2016. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele ha már második randira is eljön akkor bejövök neki, érdeklem és nem valószínű hogy egy csókot visszautasítana.

Bár nálam több olyan eset volt mikor már az első találkozáskor volt csók, mint olyan eset mikor csak a másodikon.

2016. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvolt,minden jól ment
2016. máj. 15. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ironizál az első két válaszoló. Mégis mire vársz?
2016. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!