Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Őt jobban szeretem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Őt jobban szeretem.

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit fura story lesz de elmesélem..

Tavasszal találkoztam egy gyönyörű nővel, úgy hivják hogy Rebeka. Teljesen belészerettem de ő visszautasított.. Találkoztam egy másik nővel aki szintén gyönyörű. De nagyon messze lakik tőlem és nagyon rossz így.. (Őt Anettnek hivják) Közben Rebeka belémszeretett mert nagyon jóba lettünk, én még mindig szeretem.. De Anettal vagyok együtt de őt is szeretem nemtudom mit tegyek?:( Rebekát jobban szeretem, de Anettot nem akarom megbántani.



#kit válaszak
2016. szept. 17. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha igy folytatod, mindkettőt megbántod! gyorsan cselekedj, ha tudod hogy kit szeretsz jobban,a kkor a másikkal közöld hogy nem akarsz tőle semmit.
2016. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmmmm...másoknak milyen jó életük van :(
2016. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilyenkor tegyel fel magadnak ketto fontos kedest.

-Kinek mondanad hogy Kérlek, ne menj el.

És hogy

-Kinek mondanad hogy hiányozni fogsz.

Szerintem ez segiteni fog.:) es ami ezutan kovetkezik az magatol ertetendo.

2016. szept. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!