Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után leszek jobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után leszek jobban?

Figyelt kérdés
Volt egy több mint másfél éves kapcsolatom. Minden szép és jó az elején. Eléggé sokszor veszekedtünk a végére minden kis apró szaron... Volt egy kis elbaltázott esetem ezt megbeszéltük és ahányszor veszekedtünk ezt felhozta és a fejemhez vágta neki olyan volt mintha megcsaltam volna de ez egyáltalán nem történt meg. Eléggé sokszor szakítottunk és mindig én voltam az aki a srác után tepert. Eléggé szarul esik amiket mondott és ígérgetett pl: "bármi történjék és mindig itt leszek", "örökké" stb. Ezek a szokásos kamu ígéretek :) miért mondja valaki ha nem képes betartani? vagy egyáltalán miért mond bárki ilyet ha tudja hogy lesznek veszekedések és semmi soha nem tökéletes? Nagyon szarulesik szerinte én nem szerettem csak ragaszkodtam hozzá :) és sajnos egy osztályba járunk tudom tudom házi nyúlra nem lövünk de ez most így alakult. Tudom azt is ,hogy minden fejben dől el, de nehéz ha nem tudom kinek kibeszélni vagy épp kinek kisírni magam egyszerűen nem tudok kimozdulni. Ha meglátok róla egy képet vagy bármit elkezdek remegni és a sírógörcs kerülget. Lassan egy hónapja nem vagyunk együtt valaki azt mondta hogy ez az idő bőven elég de valakinek meg 1 év se volt elég hogy a volt párját "elfelejtse". Mit tudok tenni ,hogy jobb legyen és lássa rajtam,hogy nélküle is megvagyok vagy hogy ne gondoljak rá folyton?

2016. aug. 22. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
és lány vagyok*
2016. aug. 22. 14:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek más, neked nyilván lassabban fog elmúlni mivel minden nap látod. Általában pár hónap alatt túlteszi magát az ember, szerintem neked kell majd olyan 2-3 hónap.
2016. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nehezíti a dolgot, hogy folyamatosan látod.
2016. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!