Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem még a volt barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Hét hónapja szakítottunk a volt barátommal, mert nagyon csúnyán viselkedett velem(állandóan hazudozott és megbántott), és egyáltalán nem voltam boldog vele annak ellenére sem, hogy szerettem. Aztán egy hónapra rá összejöttem a mostani barátommal (lehet nem volt bölcs döntés), aki nagyon aranyos és kedves, és egyből megkedveltem. Mára már tényleg szeretem a barátomat, és nem is kívánhatnék nála jobbat, de néha vannak megingásaim, és már rájöttem, hogy a volt barátom miatt van. Miután szakítottunk, háromszor is megkeresett a szakítás utána pár hónapban, de én mindig elutasítottam, pedig akkor még tényleg szerettem. Nagyon haragudtam rá a szakítás után, ezért tudtam megállni azt, hogy ne fogadjam vissza. Mára már nem vagyok rá dühös, mert már nem él bennem olyan frissen, de mégis minden nap eszembe jut. Viszont már kezd elegem lenni a gondolataimból. Volt úgy, hogy hetekig csak felszínesen gondoltam rá, mikor csak úgy random eszembe jutott, és rögtön el is hessegettem a gondolatokat. Néha pedig jön egy hullám, és a szép pillanatokra gondolok. Ilyenkor szoktam meginogni a barátommal kapcsolatban. A szakításunk óta augusztusban láttam először, és mikor megláttam annyira elkezdtem remegni, de lehet, hogy csak mert meglepődtem. Azóta már láttam még egyszer. Akkor is hevesen dobogott a szívem, de azt gondolom, hogy már csak az izgatottság miatt, amiért olyan rég nem láttam. Haragszom magamra, amiért még mindig elő szokott jönni. Én nagyon szerettem őt, de a mostani barátomat is szeretem, és már nem akarok rá gondolni, és tudom, hogy a mostani barátommal is helytelen ezt tennem. Elegem van abból, hogy állandóan ott motoszkál a fejemben. Hogy elképzelek jeleneteket, hogy ő vajon milyennek látna ebben a ruhában, vajon mit beszélnénk, hogy vajon ő még szeret-e, pedig én már nem akarnék tőle semmit, mert annyira megbántott akkor. Lehetséges, hogy tényleg szeretem még, vagy már csak az emléke éltet?

2016. szept. 8. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak emlekek, jo emlekek, melyrol egy volt "jo" ember jut eszedbe, ne foglalkozz vele. Velem is neha elofordul, de szamomra csak emlekkent :)
2016. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!