Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem a barátomat, de mást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de mást is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, jobban szeretem,mint valaha, de elkezdett tetszeni az egyik munkatársam,aztán egyre jobban közeledett felém, és rájöttem,hogy nagyon szeretem. Egyszer megcsókolt,és nem tudtam mit csinálni. Azóta sem tudok. Nem tudok dönteni. Mit csináljak?(könyörgöm ne idézzetek Johnny Depptől)

2016. aug. 1. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval most megcsaltad a barátod? Hagyd el, ha igen, senki sem érdemel ilyet, amúgy ha a barátod szeretted volna, akkor nem kellene másik, szóval a másodikat válaszd és ne hülyítsd a párod.:D
2016. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Basszus,hogy neked mennyire igazad van! :O

Nyilván nem is szeretem a barátomat! Nem is értem miért érzem magam szarul,és miért kezdtem úgy a kérdést,hogy "szeretem a barátomat". Viccet félretéve,ne haragudj,félreértettük egymást,elsősorban tapasztalt emberek véleményére voltam kíváncsi, de annak már önmagában örülök,hogy ennyire jó kedved lett miattam^^ igazán boldoggá tesz :')

2016. aug. 1. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fellángolás és nem szeretet ami van a munkatársaddal. Én még várnék egy darabig, aztán ha nagyon viszket akkor dobd a mostani pasid.
2016. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"elsősorban tapasztalt embere..."

De a tini párkapcsolatokba írtad ki. Grat!


Egyébként dobd a mostanit és ennyi. Valamiért csak megtetszet a másik...szal érted.

2016. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem is szeretem a barátomat! Nem is értem miért érzem magam szarul,és miért kezdtem úgy a kérdést,hogy "szeretem a barátomat". "

Ha visszacsókoltál a srácnak, akkor nem szereted eléggé a barátodat....ja és emellé egy pi.csa is lennél :) Meg annyi,hogy olyan pofont lekevertél volna ennek a srácnak,hogy a közeledbe nem megy többé. De te inkább szereted, mert az érzelmi intelligenciád idáig tart.

Szóval,vissza csókoltál?

2016. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Riiiiiiibaaaaaanc
2016. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!