Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem-e még a barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem-e még a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyjából négy hónapja vagyunk együtt. Először azért akartam összejönni valakivel, hogy elfelejtsem a volt barátomat, aztán beleszerettem egy srácba, akivel most együtt vagyok. Viszont az a helyzet, hogy a volt barátomra még mindig gondolok, de muszáj volt szakítanunk (fél éve szakítottunk), mert nem vette komolyan a kapcsolatunkat. A mostani barátommal az első hónapokban minden tökéletes volt, most viszont elbizonytalanodtam. Legtöbbször azt érzem, hogy már nem is szeretem. Mindig panaszkodik, hogy megváltoztam, hogy már megszokás a kapcsolatunk. Nem tudom eldönteni, hogy mit érzek. Ha olyan eset adódik, hogy nem tudunk napokig beszélni, akkor hiányzik, és szeretnék vele beszélni, de amúgy meg teljesen elvagyok nélküle is. Jól érzem magam vele, szeretek vele lenni, de néha azt érzem, hogy csak szeretet ez az egész. Ő nagyon rajong értem, és tényleg nagyon szeret. Arra gondoltam, hogy talán azért érzem ezt, mert ő mindent megad nekem, és nem kell aggódnom vele kapcsolatban semmiért. Amióta vele együtt vagyok, a volt barátom háromszor is megkeresett, hogy megváltozik, de az utolsónál világosan megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Azóta két hónapja nem keresett. A napokban megint sokszor gondolok rá, hogy mi lenne, ha egyszer csak összefutnánk, viszont félek, hogyha szakítok a barátommal, akkor rossz döntést hozok meg.

2016. júl. 14. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L
2016. júl. 14. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod hogy szereted e.
2016. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nagyon rossz lehet ez a bizonytalanság, de gondold végig, hogy milyen ember a volt barátod, és milyen ember a mostani szerelmed.. Gondold végig, hogy a volt kapcsolatodban megvolt a tisztelet felőle, a bizalom, őszinteség, barátság, megbízhatóság, szerelem/szeretet? És gondold végig a mostani kapcsolatodban, hogy megvan-e mindez. Nagyon nem mindegy!...
2016. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
🤔😞😢😭
2016. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam kb 2 hónapja,annyi különbséggel hogy én 2 évet voltam vele és hogy nekem előtte nem volt barátom,csak szerelmes voltam másba még mielőtt összejöttünk.

Kérdés,mióta érzed hogy nem is szereted,rövid távon lehet hogy csak elbizonytalanodtál,de ha hosszabb ideje érzed,hidd el,ennél biztosabb jele kevés lehet annak hogy már nem szereted. Én is féltem egyébként hogy rosszul döntök ha szakítok,megbánom,hiányozni fog,de 1-2 nappal utána már csak megkönnyebbülést éreztem,de ennek ellenére,ne másra hallgass elsősorban,hanem magadra,gondold át nagyon.

2016. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scav ***** válasza:
nem
2016. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!