Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az nem kielegito ha megduglak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem kielegito ha megduglak? Ezt irta a baratom tobbi lent

Figyelt kérdés
A vita onnan indult ki h nem irtam neki kb. 10 percig es kertem h varjon. De o nem vart azt mondta h azonnal irjak . Mindig ezt csinalja es kozben hivogat .Efajult odaig a vita j azt mondtam onzo mert egesz mig en rengetegszer kielehitem ,amit szivesen teszek es jol esik, addig o sokkal kevesebbszer es is ettol azt gondolom h nem vagyok fontos. Erre mondta ezt. Ti mit gondoltok? Rendben vanteljesen?

2016. aug. 17. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem tűnik a legegészségesebbnek, már bocsi. Az meg más kérdés, hogy szabadabb stílusú megfogamazásod nehezen érthető, de mi lenne ha megbeszélnétek az ilyen dolgokat?
2016. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Más részről a párod elég bunkónak és tényleg önzőnek tűnik, de lehet ez csak én vagyok.
2016. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiütném.
2016. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jah nekem is ez volt... én pl orálisan isten se tudja hányszor elégítettem ki exemet 4 hónap alatt. ő engem orálisan szerintem max 3-szor...

ez nincs így rendben. mondtam is neki h szeretném ha többet csinálná nekem. megbeszéltem vele. bár már nem vagyunk együtt de nem emiatt.

de ne hagyd magad. én hagytam magam... ez volt a baj.

2016. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategóriában neked nem kéne senkit se kielégíteni... Gondolom, hogy a tini éveknek sem a vége felé jársz....


Egyikőtök sem lehet egy értelmiségi, de a barátod egy mondern kori barlanglakóra emlékeztet.


Szóval nem, nincs rendbenteljesen.

2016. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat akik nem szeretnek nyalni és még a barátnőjük kedvéért se teszik meg. :/ f
2016. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok. Azert ide tettem mert meg gimisek vagyunk es nem tudom mennyire ter el a kapcsolatunk egx felnott kapcsolattol
2016. aug. 17. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Felnőtt kategóriában is ilyen válaszokat kaptál volna.
2016. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felnott kategoriaban durvabban lehordtak volna a baratodat. Eretlen es onzo. Nem veszi figyelembe, hogy attol meg hogy szereted van eleted es ki akar sajatitani. Probalj vele beszelni, de hanem valtozik menekulj. Foleg, hogy szexualisan se foglalkozik veled eleget.
2016. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!