Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedek egy 31 éves férfiva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy 31 éves férfival, szimpatikusak vagyunk egymásnak, nagyon! Találkozgatunk, jól elvagyunk. Nem kapkodjuk el. Nem szexre megy. De 16 éves vagyok. Mit tegyek? Mondta is hogy érettebb vagyok mint pár korabeli nô.

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 19:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
+1 A felejtsd el mellé.
2016. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyire vagy szép.

Ismerek egy olyan lányt aki nem volt valami szép, és duci volt. 18 évesen jött össze asszem egy kb 40 évessel.

Már gyerekük is van.


Ha nem nagyon találsz a korosztályodban olyan pasit akinek tetszel, akkor menj bele a kapcsolatba.


Lehet hogy ő se talál senkit és magányos. Csinálj vele próbát, ne szexelj vele fél évig. Vagy 1 évig. Ha kitart melletted, akkor jo.

2016. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Subler4everybody ***** válasza:
#pedomaci brummbrumm
2016. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írj nekem én szexkapcsolatra megyek 36/F
2016. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Légyszi mondj neki nemet! L
2016. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!