Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, hogy lehet jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy lehet jelezni felétek, hogy szimpatikusak vagytok, anélkül, hogy nyomulásnak tűnne?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerem már a fiút, egyidősek vagyunk. Mostanában találkoztunk párszor és nagyon jól sikerültek a programok. Nem randinak indult, egy sima délutáni közös ügyintézés, viszont vacsorázás lett belőle. Utána voltunk együtt bulizni, szintén jól sikerült. Úgy érzem, hogy működik a kémia is. Már a baráti társaság is érdeklődik, hogy mi van köztünk. (Több közös programot is megbeszéltünk a közeljövőre nézve). Az utóbbi két napban viszont eltűnt, de úgy tudom a többiektől, hogy lebetegedett. Szerintetek érdemes megkérdezni, hogy van? Vagy ha nem keres, akkor hagyjam?


27/L



2016. jan. 26. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ha már íly sínen siklotok... :)Értékelni fogja na meg veszi a lapot hogy ha eltűnne Te bejelentenéd a rendőrségen ha úgy van..
2016. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az tetszene, ha meggyőződnél róla, hogy vonzónak tartalak-e, és ha igen, akkor leszopnál váratlanul :)
2016. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Holnap lehet, hogy megkérdezem. Csak azt nem értem, ha tetszem neki ( tegyük fel ), miért nem jelentkezik magától.
2016. jan. 26. 21:17
 4/4 schamuelson ***** válasza:
Az érdeklődés még nem nyomulás. Főként ilyen előzményekkel. Biztosan jól esik neki, ha rákérdezel nála. Még akkor is jólesik az embereknek a figyelem, ha nem egy alakuló kapcsolat részesei.
2016. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!