Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedek egy 31 éves férfiva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy 31 éves férfival, szimpatikusak vagyunk egymásnak, nagyon! Találkozgatunk, jól elvagyunk. Nem kapkodjuk el. Nem szexre megy. De 16 éves vagyok. Mit tegyek? Mondta is hogy érettebb vagyok mint pár korabeli nô.

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az tuti, h nem vagy normális .... 16 évesen már mit tudsz nyújtani egy 31 évesnek? Ne nevettess! 16 évesektől lehet h érettebb vagy igen :D Egy kb 18 éves szintig... de 31-nek még az sem elég, mert hozzá még az is gyerekszint...
2016. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
a csávó pedofil menekülj :D
2016. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
71%
Csak dugni akar!
2016. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjuk ezt inkabb... :"D. Ha valaki 31 evesen tinilanyokkal kezd az azert van mert a korosztalyahoz nem tud felerni kvalitasokban, erzelmileg stb. de azzal tokeletesen tisztaban van hogy a te kis buta tini agyadat mennyire megszediti egy "komoly ferfi" (akit egy korabeli no valoszinuleg elhajtana).
2016. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Jajj, ezt kb. 10 éve én is megjártam. Az összes ilyen kérdés eszembe juttatja, hogy vajon mennyire hülyének nézhetett a környezetem.


Kérdező: sajnos az a 31 éves, amelyiknek a 16 éves a partnere, a társa, az nem normális. Vagy teljesen infantilis, vagy pedig csak a szexre megy. Egyik esetben sem lesz tartós...

2016. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
76%
Mindenkinek ezt mondják az ilyenek, hogy érettebb vagy, csak majd ezt bizonyítsa is be az első szex után, hogy kitart melletted! :)
2016. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
75%
Saját tapasztalatomból kiindulva....16 voltam,mikor ő 33. Csak szexkapcsolat volt semmi több. Ő csak szexelni akart én meg akkor egy szerelmes idióta voltam. 1 évig tartott a dolog. Tehát szerintem csak szex lesz és másra ne számíts..
2016. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon naiv kis tini vagy, ő pedig ezt szépen ki is fogja használni.


Kérlek, hallgass ránk, fejezd be ezt az egészet, csak d..gni akar veled.

Gondolkozz kérlek logikusan, egy 31 éves mit akarhat egy kislánytól?

Még semmit nem tudsz neki adni, ami hosszabb távon melletted tudnád tartani.

2016. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez az "érettebb vagy a korodnál" duma a beetetés része.

16 évesen még egy naiv kis liba vagy a szemében, tudja mit kell mondani, hogy az ágyába csábíthasson.


Tudod mikor leszel érettebb a korodnál?

Amikor nem hagyod magad.

(Én 16-17 voltam amikor egy 30+os be akart szédíteni. Szerencsétlenségére átláttam a szitán, nem sikerült neki partyba vágni.) 24L

2016. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Apakompleszus


"Mondta is hogy érettebb vagyok mint pár korabeli nô."

HAHAHAHAHA szokásos férfi duma.

2016. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!