Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki igazán szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki igazán szeret valakit, akkor visszajön?

Figyelt kérdés
Én esetemben: a fiú már sokszor vissza jött. Pedig mondta, hogy ő nem szokott sokáig várni egy nőre. Hozzám mégis visszajött. És egy jó ideje fűz.
2016. aug. 3. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel most meg is válaszoltad a saját kérdésedet :) De a kérdésedet illetően igen,ha valaki igazán szeret valakit,akkor visszajön (általában) De vannak azok az esetek amikor mindkét fél túl büszke ,és ezért nem lép ..mindig azt várja hogy a másik lépjen ,de ha mindketten féltik a büszkeségüket akkor aztán lehet várni hogy bárki is lépjen a cél érdekében . :)
2016. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát... 50-50% az esély arány :D

ha nem jön vissza egyszerüen keresel mást ;)

és ha nagyon szarul érzed magad akkor keress fel valakit akivel megtudod beszélne/eltudod mondani valakinek.. ha nincs akkor még van 2 lehetőség:1 megbeszéled magaddal, hogy majd jön másik, stb...

2 (ez kicsit "primitívebb", kevésbé tanácsos) egy üveg vodka:D


(ezt az utolsót inkább viccnek szántam ;)

lényeg : csináld úgy a dolgokat hogy legyen oka vissza jönnie, vagyis szeressen :) de amint leírtad a fentiekben, én úgy értelmeztem hogy szeret :)


Sok sikert a továbbiakban ;) :)

2016. aug. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a válaszokat :D :)
2016. aug. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!